Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Madonnu vozí Prahou dva tmavé Range Rovery

Zpěvačku Madonnu a její nejužší doprovod po Praze vozí dva Range Rovery, zapůjčené od společnosti A.M.T. Group, importéra vozů Land Rover na český trh.

Nablýskanou minikolonu utvoří dva vozy – Range Rover a Range Rover Sport. Vlajkovou loď tvoří špičkově vybavený Range Rover 4.2 l Supercharged o výkonu 291 kW, schopný zrychlit z klidu na stokilometrovou rychlost za 7,5 s, dynamičtěji laděný Range Rover Sport se spolehne na služby vznětového vidlicového šestiválce common-rail 2,7 l.
„Naše společnost si pokládá za velkou čest, že Madonna dala přednost právě anglickým vozům Range Rover před mnoha jinými slavnými značkami. Nepochybujeme, že bude s jejich kvalitami spokojena minimálně stejně, jako jsou s nimi spokojeni naši zákazníci,“ uvedl k tomu Jeroným Pražský, tiskový mluvčí společnosti A.M.T. Group. „Odolnými a výkonnými vozy značek Land Rover a Range Rover se za prvních sedm měsíců letošního roku nechalo zlákat již 240 českých zákazníků. To je na nevelkém českém trhu skvělý úspěch. A prodeje dále stoupají,“ dodává Pražský.

16.září 2006