Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Maserati Ghibli MY18 se blýsklo v Arkádách

V rámci výstavy „V zajetí Maserati“ bylo odhaleno nové Maserati Ghibli pro rok 2018. Jednalo se o českou premiéru tohoto vylepšného vozu. Automobil představili zástupci oficiálního dealera značky Maserati v České republice Scuderia Praha v čele s ředitelem prodeje Janem Hudečkem. 

Už více než týden probíhá přímo v obchodním centru Arkády Pankrác výstava vozů světoznámé italské značky s názvem „V zajetí Maserati“. Návštěvníci si tak během nákupů mohou prohlédnout jak historické automobily, tak vozy současné produkce. Namátkou jsou součástí expozice Maserati 3500 GT, Maserati Merak vyráběný v letech 1972 až 1983, modely Maserati Mistral a Indy ze sedmdesátých let, ale také supersportovní Maserati MC 12.

Zleva: ředitelka OC Arkády Denisa Gálová, markrtingová manažerka Maserati Hana Jirková, ředitel prodeje Maserati Jan Hudeček, manažerka Classic Cars Maserati Kateřina Trnková

Zleva: ředitelka OC Arkády Denisa Gálová, markrtingová manažerka Maserati Hana Jirková, ředitel prodeje Maserati Jan Hudeček, manažerka Classic Cars Maserati Kateřina Trnková

Modernizovaný model Ghibli pro rok 2018 přivezl do České republiky tuzemský oficiální dealer Maserati – společnost Scuderia Praha. Vedle stylistických novinek se Maserati Ghibli MY 18 pyšní celou řadou podstatných technických vylepšení. Modelovou nabídku tvoří dva výbavové stupně, z nichž každý osobitě vyjadřuje tradiční hodnoty Maserati, tedy spojení luxusní elegance a špičkových výkonů původem ze závodních tratí. Stejně jako u modelu Quattroporte jsou dva výbavové stupně pojmenovány GranLusso a GranSport.

IMG_2840

Maserati Ghibli bylo na mezinárodní trh uvedeno v roce 2014 a od té doby si tento špičkový italský sportovní sedan pořídilo více než 70 tisíc lidí ze 70 zemí světa. Model Ghibli se tak stal nejprodávanějším modelem ve více než stoleté historii značky. Ve verzi pro rok 2018 disponuje Maserati Ghibli účinnější aerodynamikou, adaptivními hlavními světlomety s pokrokovou technologií full LED, nejnovějším stabilizačním systémem Bosch Integrated Vehicle Control a dalšími technologickými novinkami. Ghibli dosahuje maximální rychlosti až 287 kilometrů za hodinu a zrychlení „z nuly na sto“ za 4,7 sekundy. 

Pokračuje soutěž o spoustu atraktivních výher

V rámci výstavy „V zajetí Maserati“ pokračuje v Arkádách také soutěž o zajímavé ceny. Ve hře jsou až do 27. září, kdy výstava končí, ceny spojené se značkou Maserati. V hlavní finálové soutěži se hraje například o zapůjčení vozu Maserati na víkend nebo o voucher na prohlídku italské továrny této legendární značky. Některou z menších cen si ale odnese úplně každý, kdo se do soutěže zapojí.

Zdroj: TK Maserati, Luděk Kortus
18.září 2017