Kategorie
Značky
Regiony
 
 

MBtech připravuje ENGINEERING DAY 2013

Ve středu 24. dubna 2013 v pravé poledne otevře na šest hodin brány svých poboček v Praze a v Plzni vedení společnosti MBtech Bohemia.
 
Nabídne možnost vstoupit do jindy přísně střežených prostor, nahlédnout „pod pokličku“ ambiciózním vývojovým projektům, vidět zblízka špičkové výrobní technologie nebo se informovat o možnostech uplatnění ve společnosti. Každou půlhodinu jsou připraveny zajímavé prohlídkové trasy, které vedou všemi podstatnými vývojovými a výrobními odděleními. Na pražské pobočce MBtech Bohemia budou zpřístupněna pracoviště zaměřená na vývoj prvků, modulů a částí automobilů, která osloví zejména konstruktéry, výpočtáře, elektroinženýry a informatiky. V rámci doprovodného programu jsou připraveny ukázky vyvíjených produktů z oblasti lesní a zahradní techniky.
 
Chybět nebude ani přehlídka vozů, na jejichž vývoji se firma podílela, včetně formule studentského týmu CTU CarTech, který loni obsadil osmnácté místo v celosvětové soutěži STUDENT FORMULA SAE. Pro letošní sezonu se MBtech Bohemia stala jedním z nejvýznamnějších sponzorů týmu CTU CarTech.
 
V Plzni budou otevřena hned dvě zajímavá pracoviště – konstrukční kanceláře v areálu Plzeňského vědecko technologického parku a Technologické centrum na ulici Daimlerova. Zde se hosté seznámí s jednotlivými etapami vývoje prototypových dílů, nástrojů a přípravků.  V Technologickém centru nyní naleznou uplatnění především CNC programátoři a frézaři.
 
 
12.duben 2013