Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Mercedes-Benz Trucks na nové adrese

Mercedes-Benz Trucks Česká republika se od 1. května 2020 přestěhoval do nové budovy v areálu v Praze 5 ve Stodůlkách v Bavorské ulici č.p.16. Finanční divize značky zůstává na Chodově.

„Byl tím realizován další krok v souladu s novým uspořádáním koncernu Daimler AG, který od listopadu 2019 rozdělil své produktové divize na samostatnou část pro nákladní vozy a autobusy – Daimler Truck AG a druhou samostatnou část pro osobní a dodávkové vozy – Mercedes-Benz AG,“ uvedla firma.

Mercedes-Benz Trucks ČR zcela opustil své dosavadní kancelářské prostory ve společné budově v Daimlerově ulici v Praze 4 – Chodově, ve které dovozce MercedesBenz Česká republika sídlil od jejího otevření v roce 2002.

Na Chodově nadále zůstává servis nákladních vozů. Beze změny je též sídlo importu osobních a dodávkových vozidel, jejich prodej a servis a též sídlo finanční skupiny MercedesBenz Financial Services ČR.

Nová budova importéra nákladních vozů ve Stodůlkách je postavena v samostatném areálu, přímo sousedícím s dosavadním areálem pražského dealerství Mercedes-Benz Praha s prodejnou a servisem osobních, dodávkových i nákladních vozů. Adresa obou areálů je společná. V rámci ochranných opatření v souvislosti s pandemií koronaviru pracuje personál společnosti bez přerušení. Veškeré kontaktní údaje platí beze změny a zaměstnanci jsou dostupní na telefonu a mailu.

Zdroj: Mercedes-Benz, David Chleboun
13.květen 2020