Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Ministři jezdili v audinách

Značka Audi poskytla deset prestižních limuzín Audi A8 pro potřeby Mezinárodní konference k problematice státních hmotných rezerv, která proběhla ve dnech 30. září až 2.října v Praze.

 Jednání se zúčastnili kromě zástupců EU a státní správy hostitelské země i ministři a vysocí státní představitelé z USA, Ukrajiny, Kazachstánu a dalších.
 
„Značka Audi účastí na této významné konferenci potvrzuje svoji dlouhodobou pozici lídra prémiového segmentu, který se aktivně zapojuje do významných společenských, politických a kulturních akcí,“ říká Petr Neústupný, vedoucí divize Audi společnosti Import VOLKSWAGEN Group.
 
K nejdůležitějším akcím Audi v minulosti patřila role oficiálního přepravce při pražském Výročním zasedání Mezinárodního měnového fondu a Skupiny Světové banky nebo při summitu NATO v Praze. V posledních letech pak Audi jako oficiální přepravce ještě zvýrazňuje lesk Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.
 
Audi A8 svým dynamickým designem a řadou inovací dokazuje nejvyšší kompetenci firmy Audi v luxusní třídě. Náskok díky technice charakterizuje nejen plně hliníková karoserie, ale i sériově dodávané adaptivní pneumatické pérování a vyspělé multimediální rozhraní MMI, které umožňuje být výkonným „elektronickým mozkem" vozu, zároveň je však snadno a příjemně ovladatelné a spolehlivé. Výborné postavení Audi A8 na českém trhu potvrzují registrace nově přihlášených Audi A8, které stouply za prvních osm měsíců ve srovnání se stejným obdobím loňského roku o 30,07  %.
13.říjen 2008