Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Mio mění starou navigaci za novou

Výrobce přenosných navigačních zařízení Mio nabídl ve spolupráci s internetovým obchodem Entershop akci pro majitele navigací, kteří již se svým starým přístrojem nejsou z nějakého důvodu spokojeni.

Prodejní akce „Vyměňte starou navigaci za novou“ umožňuje zákazníkům při vrácení jakékoliv staré GPS navigace získat protiúčtem novou navigaci Mio Moov 370u za speciální cenu 3790 Kč včetně DPH. Novou navigaci si zákazníci mohou zakoupit v případě, že při nebo před jejím nákupem odevzdají jakoukoliv jinou funkční GPS navigaci a to jakékoliv značky, jakéhokoliv stáří, s jakýmikoliv mapami.

 
Mio Moov 370u je jednou z nejvybavenějších navigací řady Moov. Kromě GPS čipu SiRFStar III pro rychlé zjištění polohu po zapnutí obsahuje i zabudovaný přijímač RDS-TMC dopravních informací, které pomohou vyhnout se dopravním zácpám a opravovaným úsekům silnic, a Bluetooth pro datová spojení a hands-free hovory. Navigační software MioMap 2008 pak poskytuje všechny potřebné funkce pro rychlou a jednoduchou navigaci z bodu A do B. Mimo to také nabízí funkce NavPix, navigaci podle geotagovaných fotografií, databázi umístění policejních radarů a snadné a rychlé vyhledávání bodů zájmu (POI) v okolí.
14.srpen 2009