Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Mitsubishi předalo roušky mladým výtvarníkům

Značka Mitsubishi dlouhodobě spolupracuje se Střední školou grafickou v Brně. Letos v prosinci dodala škole ochranné pomůcky. Předání zásilky proběhlo v autosalonu Mitsubishi – Auto Palace Brno za účasti zástupkyně ředitele školy Evy Veselé a vedoucího prodeje APB Antonína Dvořáčka.

„V létě letošního roku jsme společně se Střední školou grafickou v Brně uspořádali zajímavý projekt týkající se netradičních vizuálních návrhů ztvárnění karoserie nového Mitsubishi Space Star a nyní jsme se rozhodli spolupráci a podporu ještě prohloubit formou zásilky ochranných a zdravotních prostředků,“ říká Kamil Šilhavý, generální ředitel MMCZ.

„Právě náš osobní přístup k našim partnerům je to, na co jsme hrdí a na čem stavíme naše vztahy. Mysleli jsme nejen na jednotlivce, ale také na vybavení školy jako takové. Dodávka ochranných roušek i desinfekčních prostředků pro žáky i učitelský sbor školy je pro nás samozřejmou věcí a jsme rádi, že můžeme v této zvlášť pro školy nelehké situaci pomoct.“ dodává Kamil Šilhavý.

Zdroj: Mitsubishi, Marek Vodička
23.prosinec 2020