Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Mitsubishi ukázala Eclipse Cross v Hauch Gallery

Šéf značky Mitsubishi Kamil Šilhavý uspořádal 22. ledna národní premiéru nového Eclipse Cross v pražské galerii Hauch. S prezentací vozu pomohli také obchodní ředitel Vladimír Hejna, PR manažer Marek Vodička nebo produkt manažer Robin Babický.

„Eclipse Corss navazuje na tradici někdejšíhio sportovního kupé Eclipse. Crossover je velikostí umístěn mezi modely Outlander a ASX. Vůz je vyjádřením nové podoby mimořádně expresivní vizuální identity ‚Dynamic Shield‘ s posunutím mlhových a směrových světel o něco níže do výrazných pouzder na přídi vozu, zatímco LED světlomety a světla pro denní svícení se nacházejí o něco výše – sportovní charakter vozu přitom akcentují jemné detaily, jako je rastr v horní části masky chladiče,“ uvedl Kamil Šilhavý.

Výběr materiálů, textur, barevných odstínů a výplní je podle něj lépe sladěn s pojetím japonského řemeslného zpracování, příslušejícím stoleté tradici kvalitní značky z Japonska.

Nový crossover je zatím v nabídce jen s benzínovými motory s cenou začínající na 549 650 Kč. Prodej začal 15. ledna, dovozce spustil reklamní kampaň 21. ledna 2018.

Ceny přiblížil obchodní ředitel Vladimír Hejna

Ceny přiblížil obchodní ředitel Vladimír Hejna

Zdroj: TK Mitsubishi, Erich Handl
23.leden 2018