Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Motoristický SPORT 5 i na UPC Broadband Slovakia

Od začátku října 2009 se stane součástí digitální programové nabídky UPC Broadband Slovakia motoristický tematický program SPORT 5, který bude tvořit součást nového programového balíčku PLUS.

Tento programový balíček dále zahrnuje tématické programy  Fishing&Hunting, Travel Channel, AXN Sci-fi, AXN Crime, History Channel a Motors TV. SPORT 5 tak obohacuje digitální nabídku pro klienty UPC o motoristickou tematiku a přináší řadu zajímavých pořadů pro ty, kteří se zajímají nejen o motoristický sport, ale o motorismus jako takový. Programové schéma SPORT 5 tvoří:

– Živé přenosy automobilových závodů a jejich sestřihy,
– doprovodné programy u příležitosti automobilových událostí,
– novinky z motoristického světa,
– testy aut,
– motoristické magazíny,
– pohledy do historie automobilového sportu (závody, testy, atd.),
– publicistika,
– motoristické zpravodajství,
– dopravní zpravodajství.

Program vysílá 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a chce přinést zábavu, poučení i užitečné informace všem motoristům a fanouškům motoristického sportu.

„Jsme rádi, že SPORT 5 je zařazen do programové nabídky UPC Broadband Slovakia, jež je velmi významnou společností na Slovensku nejen v poskytování služeb televize (digitální, analogové a satelitní), ale i dalších telekomunikačních služeb. Těšíme se na dlouhodobou, úspěšnou spolupráci a věříme, že se budeme podílet na rozšiřování nového programového balíčku,“ uvedl Jiří Hojgr, ředitel společnosti SPORT 5 a.s.

9.říjen 2009