Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Motorkáři BMW zakončili sezónu v Inveltu

Téměř sto majitelů motorek BMW přilákal sraz v Jeremiášově ulici, kde pro ně byl v prostorách showroomu invelt nachystán program k oficiálnímu uzavření moto sezóny, včetně setkání s freestyle motokrosařem a mistrem světa Liborem Podmolem.

Akci celý den přálo počasí a účastníci nenechávali vychladnout stroje z nabídky Motorrad BMW včetně stále více oblíbených strojů ze segmentu cruiser v podobě BMW R18 Bagger a BMW R18 Transcontinental, které pohání fenomenální motor Big Boxer s objemem 1802 cm3.

Účastníci nenechali zahálet ani nezaměnitelný originál BMW R nineT Pure, který vždy budí pozornost a je splněným snem každého, kdo touží po maximální personalizaci. Tento model je jedním z preferovaných i pro Libora Podmola.

Jak sám říká: „BMW R nineT Pure je stejný motor, stejný rám, ale už si můžeš hrát s řídítky, poladit, aby to víc řvalo. Tento stroj je skutečným rájem pro individualisty. Je to takové modelářství a každého chlapa baví, že si může postavit takovou motorku, která je jenom jeho. Navolit si ji podle sebe.” Se svým životním příběhem a motorkářskými zkušenostmi se Libor Podmol podělil v příjemné atmosféře v rámci neformální besedy, na které představil nejen své filmy, ale nastínil i svůj vztah k inveltu: „Motorkáři mají úplně jiný přístup k životu a když přijedu do inveltu řešit motorku, všichni si tykáme. Je to standardní věc a skvělý pocit, že jsi součástí a někam patříš.“

V rámci akce byl podrobně představen elektrický skútr model BMW CE 04.

 

Zdroj: Invelt
14.říjen 2022