Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Motorkářský web Bridgestone se naučil česky

Bridgestone rozšířil své nové evropské webové stránky věnované motocyklovým pneumatikám o dalších šest národních a osm jazykových verzí.

Webová stránka Bridgestone byla zprovozněna v červnu 2012 v angličtině, francouzštině, němčině, italštině a španělštině a její obsah byl přizpůsoben pěti největším trhům v Evropě.


Od začátku prosince 2012 je webová stránka k dispozici v celkem 13 jazycích. K původním pěti jazykům byla přidána čeština, dánština, holandština, finština, maďarština, polština, portugalština a švédština. Zároveň byly přidány verze stránek se specifickými produktovými informacemi pro Rakousko, Belgii, Švýcarsko a Irsko.


„Bridgestone je lídrem v segmentu motocyklových radiálních pneumatik po celé Evropě a naše uživatelsky orientovaná webová stránka obsahuje nyní lokální produktové informace a novinky pro všechny části kontinentu,“ říká Vincent Van Houtte, manager divize motocyklových pneumatik společnosti Bridgestone Europe.


Portál http://moto.bridgestone.eu přináší bikerům čerstvé informace uživatelsky přívětivým a srozumitelným způsobem. Návštěvník stránek nejprve uvede, jak používá svůj motocykl, aby se mu následně mohly zobrazit informace, které hledá. Obsah webové stránky se pak řídí tímto profilem, nebo jinými kritérii zvolenými návštěvníkem.

27.únor 2013