Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Multivan „Autem roku 2022“ v kategorii MPV

Volkswagen Multivan získal v anketě Auto roku v České republice 2021/2022, vyhlašované Svazem dovozců automobilů (SDA), od české veřejnosti nejvíce hlasů mezi modely zařazenými do kategorie MPV.

 „Vítězství nového Multivanu v kategorii MPV tradiční ankety Auto roku v ČR 2021/2022 si velmi ceníme, protože je výsledkem hlasování široké veřejnosti, které zrcadlí preference českých motoristů,“ říká Jakub Šebesta, ředitel značky Volkswagen Užitkové vozy v České republice.

Jakub Šebesta

„I počty objednávek nového Multivanu od jeho lednového uvedení na trh ukazují, že nová generace, stejně jako její legendární předchůdci, dokonale splňuje představy českých řidičů o všestranném automobilu pro celou rodinu, aktivní životní styl i podnikání.“

Anketu „Auto roku v České republice“ vyhlašuje Svaz dovozců automobilů (SDA). Letos se uskutečnil již 27. ročník této ankety, rozdělené na odbornou a veřejnou část.

V hlavní soutěži hlasovala odborná porota složená z českých motoristických novinářů, zatímco ve druhé anketě byl veřejnosti k hlasování předložen široký výběr automobilů dostupných na českém trhu a rozdělených do deseti různých kategorií od malých a mini vozů přes velká SUV až po pick-upy. Vítězem ankety Auto roku v ČR 2021/2022 v kategorii MPV se stal Volkswagen Multivan.

Zdroj: VW Užitkové
26.duben 2022