Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Na Autosalon chystá největší stánek Škoda

Na Autosalonu Brno, který začne 4. dubna na brněnském výstavišti, bude mít největší expozici mladoboleslavská automobilka Škoda Auto, jak řekl mluvčí veletrhu Jiří Palupa.

Organizátoři měli v minulých letech problémy se zájmem vystavovatelů. Proto přesunuli termín akce z června na začátek dubna.

Škoda v Brně představí například model Octavia Combi, který má premiéru na právě probíhajícím autosalonu v Ženevě. “V Brně budou vystaveny i další modelové řady v akčních provedeních včetně modelu Yeti v provedení Laurin & Klement,” uvedl Palupa. Ford na brněnském Autosalonu představí nové modely Fiesta ST, B-MAX, Kuga, Transit a Tourneo Custom.

“Ostatní automobilové značky konkrétní exponáty ještě neohlásily, ale dá se předpokládat, že se v Brně objeví další akční modely i novinky z ženevského autosalonu,” doplnil Palupa.

Autosalon, který má v Česku více než stoletou tradici, se v posledních letech potýkal s nezájmem ze strany jednotlivých značek. V mnoha případech importéry nahrazovali jejich místní prodejci, některé automobilky v Brně chyběly úplně. Akce má ale tradičně vysokou návštěvnost, obvykle přijde kolem 100 000 lidí.

11.březen 2013