Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Na mmotion byla VIP party

MMOTION party, která se konala u příležitosti zahájení V. ročníku přehlídky exkluzivních automobilových, motocyklových a lifestylových značek, nabídla hostům kromě živé hudby i pestrý program.

Nejatraktivnější byla artfashion show Heleny Kroftové Leisztner a módní přehlídka Jiřiny Tauchmanové. V rámci slavnostního večera bylo na projekt 4U2 věnováno celkem 20 000 Kč! Na mole při charitativní přehlídce zářily modelky a missky Zuzana Štěpanovská, Veronika Chmelířová, Michaela Štoudková, Anna Ada Lipoldová a nechyběla ani iniciátorka projektu 4U2 Eva Čerešňáková. Mezi modelkami se objevila i Ilona Andrejsková, přítelkyně Zdeňka Podhůrského, která působila jako profesionálka. Celková částka, která poputuje na pomoc dětem do Bangladéše bude známa po ukončení probíhajících veletrhů.
 
Zlatým hřebem večera bylo slosování vstupenek, šťastlivci byli obdařeni zajímavými cenami od letošních vystavovatelů – společnost Diamonds International Corporation věnovala diamantový prsten, který se stal na několik minut nejsledovanějším exponátem večera. Jeho nový majitel totiž využil příležitosti a požádal svoji partnerku o ruku! Tímto činem dojal nejen ji, ale současně i všechny přítomné.
7.prosinec 2009