Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Na mmotion se ukážou značky Bitter a Yes!

Na konci listopadu budou mít návštěvníci pražského Veletržního paláce možnost v rámci výstavy mmotion poprvé v Česku vidět luxusní malosériové automobilové značky Bitter a Yes! Vozy do Česka začala dovážet společnost IBS.

Čtvrtý ročník výstavy představí na tři desítky vozů, zhruba stejný počet motocyklů a lifestylových značek. Vedle německých luxusních aut Bitter Vero a Yes! Roadster 3,2 Turbo bude mít tuzemskou výstavní premiéru i úpravce vozů Mercedes Lorinser nebo automobil X-BOW od KTM.
 
K vidění bude i Ferrari 430 Spider, Maserati Quatroporte S, nejvýkonnější Audi RS6, Porsche 911 Carrera či Artega C8 nebo Corvette ZR1.
 
 
V rámci motocyklové sekce představí Harley-Davidson svůj sportovně laděný model XR 1200, Moto Guzzi novinku V7 Classic a Yamaha předvede nový V-Max. Znovunarozená Moto-Morini ukáže model Granpasso 1200 a Piaggioo nejsilnější sériový skútr Gilera GP 800. 
 
V lifestylové části budou moci návštěvníci obdivovat elektroniku Bang&Olufsen či Bose, nabídku letecké společnosti ABS Jets, svatební šaty 7th Heaven, postele Hästens, jízdní kola Colnago či hodinky stíhacích pilotů Askania.
   
mmotion je podle manažera akce Adama Webera jednou z mála výstav luxusního zboží v regionu, která se pravidelně opakuje. "Chceme v této tradici pokračovat a postupně se stát nejvýznamnější výstavou luxusního zboží ve střední Evropě," uvedl.
 
Výstava začne ve čtvrtek 27. listopadu a potrvá do 29. listopadu. První dva dny budou určeny zvaným hostům a omezenému počtu návštěvníků, v sobotu, kdy budou mít mimo jiné autogramiádu automobiloví závodníci Tomáš Enge či bratři Janišové, pak pro širokou veřejnost. 
 
 
Loni mmotion navštívilo přes 11.000 lidí, kteří viděli exponáty v hodnotě přes 200 milionů korun. Hodnotu letos vystavovaného zboží organizátoři sdělí až na začátku výstavy.
30.listopad 2008