Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Na Porsche Opening Night si pozvali Gotta

Bílé Porsche Panamera, Karel Gott v bílém a do bílé zahalený nový showroom Porsche. To byly tři hlavní hvězdy exkluzivní Porsche Opening Night, v rámci které bylo na pražském Proseku slavnostně otevřeno jedno z největších a nejmodernějších Porsche Center v celé střední Evropě.

Zahájení akce se ujal generální ředitel Porsche Inter Auto CZ pan Mag. Josef Roider společně s Dr. Franzem Dopfem, ředitelem Porsche Inter Auto pro střední a východní Evropu. Celou akci moderovala Iva Kubelková a mezi hosty večera nechyběly významné osobnosti v čele s  ředitelem MFF Karlovy Vary Jiřím Bartoškou či Karlem Gottem, který se postaral také o hudební překvapení večera.
V novém Porsche Centru s prodejní plochou 2000 m2 je k vidění až 12 vystavených nových modelů této stuttgartské značky. K dispozici je také rozsáhlá nabídka designového oblečení a doplňků z kolekce Porsche Design Driver’s Selection, tak i příslušenství pro individualizaci vozů Porsche z kolekce Tequipment.
Servisní zázemí pak disponuje deseti samostatnými pracovišti a je vybaveno nejmodernější diagnostikou a opravárenskou technikou. V areálu nechybí ani paleta ojetých vozů z programu Porsche Approved, který novému majiteli zaručuje, že jeho vůz obstál ve více než 111 bodovém testu a splňuje veškerá kritéria pro poskytnutí záruky.
4.listopad 2009