Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Na Tatrafest zavítalo přes 40.000 návštěvníků

Letošní ročník festivalu Tatrafest, na kterém společnost Tatra zároveň slavila 110 let od zahájení výroby nákladních vozidel, byl největší letošní jednodenní hudební a zábavnou akcí v Moravskoslezském kraji.
 
Návštěvnost letošního ročníku festivalu výrazně překročila loňská rekordní čísla, kdy Kopřivnici navštívilo přes 30.000 příznivců Tatry. V sobotu 30. srpna mohli návštěvníci na tradičním místě konání Tatrafestu v areálu kopřivnického polygonu zhlédnout řadu hvězd české hudební scény v čele se skupinou Kabát, pro kterou byl Tatrafest jediným letošním vystoupením na Moravě.
 
„Jsem velmi potěšen, že si na letošní ročník Tatrafestu našlo cestu mimořádné množství návštěvníků a mohli jsme tak společně oslavit 110 výročí zahájení výroby nákladní automobilů v Kopřivnici. Tatrafest je akcí pro všechny věrné `tatrováky`, kteří mají rozhodující podíl na letošním úspěchu. Chtěl bych poděkovat všem spolupracovníkům, kteří se na přípravě letošního ročníku podíleli,“ uvedl Ron Adams, generální ředitel společnosti Tatra.
13.září 2008