Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Na trh příjde nová navigace značky DREIM GO

Společnost DREIM CZ, GSM a GPS distributor s bohatými zkušenostmi, se připravuje uvést na český trh, pod novou značkou DREIM GO, dva nové přírůstky do rodiny satelitních navigačních systémů – DG 100 a DG 100BT.

Obě verze budou nabízet svým uživatelům nejaktuálnější mapy všech evropských států (42), včetně detailní mapy České republiky a Slovenska. Budou obsahovat předinstalované nejaktuálnější mapy všech států Evropy, dále 21 jazykových mutací ovládacího menu a inteligentní hlasové ovládání navigace. GPS navigace DREIM GO je díky variantám nastavení určena hlavně na cestování automobilem, ale také při cyklo a pěší turistice. Zařízení DG 100BT bude navíc vybaveno řadou doplňkových funkcí jako je přehrávač MP3/MP4, prohlížeč fotografií, podporou technologie Bluetooth a TMC, které se postarají o zábavu na cestách i v momentech relaxace.
Obě verze přinesou možnost přepínat mezi interaktivní 2D a 3D zobrazením map a funkci automatického přepínání denního a nočního módu, která zajistí bezchybné noční cestování.
Obě navigace poskytnou operativní jednoruční ovládání, prostřednictvím dotykového TFT LCD displeje o úhlopříčce 3,5″. Budou disponovat 1GB interní pamětí a 64 MB RAM.

8.srpen 2007