Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Nevrla otevřel showroom Infiniti

První tuzemské prodejní centrum exkluzivní japonské značky Infiniti otevřel toto úterý v Průhonicích ředitel AutoPalace Group Jindřich Nevrla. Kolik nové centrum stálo a jaký počet vozů Infiniti leto zamíří k zájemcům?

Značka Infiniti, exkluzivní brand Nissanu, dosud byla úspěšná hlavně v Japonsku a Spojených státech. Loni zahájila útok i na Evropu a k dnešku provozuje na starém kontinentě celkem 18 prodejních center. „Značka Infiniti je perspektivní, nabízí několik modelů a nové se připravují. Proto se naše společnost rozhodla před časem k importu těchto prémiových automobilů,“ řekl na slavnostním openingu ředitel Autoapalce Group.
 
Firma se rozhodla nestavět nové prodejní centrum na zelené louce, ale zrekonstruovala bývalé dealerství Nissanu v Průhonicích. „Budova patřila firmě Summit Auto, kterou jsme před časem pohltili. Prodej nissanů jsme přesunuli na Spořilov a investovali do přestavby 25 milionů korun,“ řekl našemu portálu Jindřich Nevrla.
 
Ve zrenovovaném centru je možné vystavit šest aut. Klientům nabízí také opravnu a nadstandardní služby, jako jsou možnosti občerstvení či připojení na internet. Exkluzivní by měl být i balíček, který Infiniti v Česku nabízí potenciálním klientům. Jde například o prodloužené záruky či takzvaný pick-up servis, v jehož rámci budou majitelům aut vozit do servisu jejich miláčky zaměstnanci centra. „V následujícím roce chceme prodat 120 aut Infiniti,“ uzavřel úterní konferenci Nevrla.
22.květen 2009