Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Nissan má nové dealerství v Pardubicích

AUTO IN Pardubice začala nabízet kompletní servis a ucelený sortiment osobních i užitkových vozů Nissan.

Návštěvníci mohou v příjemném moderním prostředí nově otevřeného autosalonu využít kromě samotného nákupu a servisu vozů, také mnoho doplňkových služeb, jako prodej originálních náhradních dílů a příslušenství, zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy, výběr nejvýhodnějšího financování a sjednání povinného i havarijního pojištění, výkup staršího vozu na protiúčet atd.

„Předpokládám, že u nás bude velký zájem o modely QASHQAI, NOTE, MICRA nebo X-TRAIL a lákadlem pro řidičky by se mohl stát nový model JUKE”, říká ředitel firmy Miloš Pavlíček, který je právem hrdý na zbrusu nový autosalon. „Chceme všem nabídnout co nejširší paletu služeb přímo v našem areálu. Tímto bych chtěl srdečně všechny pozvat do nově otevřených prostor “, dodává Miloš Pavlíček.

„Inovace a hledání nových výzev a obchodních partnerů byly pro značku Nissan vždy důležité a právě tyto charakteristiky pomohly naší značce i v obtížných časech globální krize vyrábět vozidla na nejvyšší úrovni. Také další rozvoj dealerské sítě v ČR je pro naši značku naprosto klíčový.” zmínil Country Manager Nissan Sales CEE, Zdeněk Fořt, který chce ještě letos v Česku otevřít dalších pět prodejen značky.

28.duben 2013