Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Nissan představí unikátní koncept dodávky

Na tokijském veletrhu na podzim loňského roku byl poprvé vystaven koncept dodávky NV200, nyní se na Autotecu  představí i české odborné veřejnosti. Další novinkou bude inovovaný Pick-up NP300. Zájemci se budou moci seznámit rovněž s kompletní nabídkou užitkových nissanů.

 

Co je to NV200? Zvenčí je vůz ztělesněním moderní dodávky. Uvnitř vozu se nachází patentovaný posuvný úložný box, který je při jízdě skryt v zavazadlovém prostoru. Po příjezdu do cíle se  pomocí hydraulických pístů vysune a uvolněný prostor se přemění na mobilní kancelář. Vůz NV200 je vybaven ekologicky šetrným čistým vznětovým motorem. Disponuje řadou bezpečnostních systémů vycházejících z firemní koncepce Safety Shield (Ochranný štít), například kamerovým systémem umožňujícím pohled dozadu (Back View Monitor) a asistenčním systémem kontroly vzdálenosti (Distance Control Assist System).

 

Na stánku Nissan budou mít své místo rovněž osobní vozy dostupné v kategorii N1 -Nissan Qashqai a inovovaná Micra či SUV X-trail a Pathfinder.

7.červen 2008