Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Nové akce pro Yeti, Superb a Citigo

Prodejci Škody vstupijí do nového roku hned s několika novinkami v nabídce modelových řad Yeti, Superb a Citigo pro český trh.

Paletu motorizací modelu Yeti obohatí kombinace motoru 1,4 TSI/90 kW s automatickou převodovkou DSG. Akční model Yeti Active Trumf bude nově možno objednat také s motorem 1,4 TSI a šestistupňovou manuální převodovkou.

K dispozici bude Yeti ve výbavových stupních Ambition (od 549 900 Kč), Elegance (od 582 900 Kč) a s cenou 674 900 Kč se stane také novou základní motorizací pro vrcholnou výbavu Laurin & Klement.

Nově jsou akční modely Superb Drive k dispozici s paketem Drive Plus bez příplatku. ŠKODA Citigo, zástupce značky v třídě městských minivozů, získá pro rok 2013 bohatší pakety Plus.

„S příchodem nového roku jsme pro naše zákazníky připravili hned několik novinek,“ zdůrazňuje Petr Pečenka, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika. „Od ledna 2013 jsme nejen rozšířili paletu motorizací pro model Yeti, ale také například rozšířili výbavu modelu Superb Drive o paket Drive Plus bez příplatku.“

16.leden 2013