Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Noví lidé pro značku Mazda

Dovozcem vozů Mazda do České republiky a na Slovensko se k 1. říjnu 2006 stala společnost Mazda Motor Logistics Europe NV. S novým dovozcem přišli ke značce i noví lidé.

Finančním ředitelem nového dovozce se stal Thomas Egan. Egan pracuje pro společnost již téměř šest let a byl do České a Slovenské republiky převelen ze stejné pozice u Mazdy v Itálii. Prodejním ředitelem  je Alexej Kiriakovský. Kiriakovský získal zkušenosti na stejné pozici ve společnosti Peugeot, kde pracoval osm let. V Mazdě bude mít s týmem 4 lidí na starosti celou dealerskou síť v České republice a veškerou prodejní podporu. 

 

Ze stejné pozice u společnosti General Motors Southeast Europe nastoupil do Mazdy jako technický ředitel pro ČR a SR Ing. Jan Machač. Machač bude mít na starosti  management veškerých poprodejních a technických operací pro značku Mazda v ČR a SR. Na pozici ředitelky PR pro Českou a Slovenskou republiku nastoupila Markéta Kuklová. Ta přešla do Mazdy ze společnosti Nissan SCEE kde zastávala pozici Marketing a PR Coordinator pro Českou republiku. „Na začátku každé firmy je důležité vybrat si správný tým lidí,“ říká Ivan Růžička, generální ředitel společnosti Mazda pro ČR a SR. „Myslím si, že tady se nám to povedlo. Naši lidé jsou odborníci s praxí z oboru – a navíc s nadšením pro věc, které je v začátcích naprosto nepostradatelné,“ dodal Růžička.

1.listopad 2006