Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Novou Octavii Combi čeká premiéra v Brně

Jen několik týdnů po své světové premiéře v Ženevě oslaví nová ŠKODA Octavia Combi svou domácí premiéru na Autosalonu v Brně (4. – 8. dubna 2013).

Česká automobilka navíc na stánku předvede také pestrou paletu vozů z nabídky pro český trh. Na více než 1 000 m2 se tak představí mimo jiné Octavia, rodinný kompakt Rapid, dynamický městský vůz Citigo Sport, Yeti ve vrcholné výbavě Laurin & Klement, Superb Combi ve výhodné nabídce Drive a akční modely Fabia Fresh a Roomster Fresh. Pro návštěvníky brněnského Autosalonu si ŠKODA AUTO připravila bohatý doprovodný program, včetně možnosti zkušebních jízd.

„Nová Octavia Combi je důležitou součástí naší modelové ofenzívy – nejen v České republice, ale také ve světě,“ říká Petr Pečenka, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika. „Stejně jako dříve představená Octavia, také nová Octavia Combi nabízí kvality automobilu střední třídy za cenu kompaktního vozu.“ Octavia Combi má pro úspěch značky ŠKODA na domácím trhu velký význam: od roku 1998 bylo v České republice prodáno téměř 145 000 vozů Octavia Combi, což představuje přibližně polovinu celého odbytu řady Octavia za toto období.

26.březen 2013