Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Nový Fiat Bravo na český trh

Ve středu 17. května bude zahájen v České republice prodej nového pětidveřového modelu Bravo tradiční italské značky Fiat.
 
Svými vnějšími rozměry stejně jako výkony se prý může směle srovnávat s mnoha vozy vyšší kategorie. V první etapě bude Fiat Bravo nabízen alternativně se třemi motory – jedním benzinovým (1.4 l/90 k) a dvěma naftovými (1.9 l/120 a 1.9 l/150 k), ale postupně budou následovat ještě další motorizace, jejichž vrcholem bude benzinové turbo s výkonem 220 k. Nabídka Brava obsahuje čtyři stupně výbavy – Active, Dynamic Emotion a Sport, z nichž už základní verze Active zahrnuje standardně ABS, dva airbagy, dálkově ovládané centrální zamykání, elektricky ovládaná přední okna, autorádio s přehrávačem CD a šesti reproduktory.
Vedle bohaté výbavy se výrobce zaměřil také na bezpečnost a nové Bravo se může pyšnit pětihvězdičkovým hodnocením v uznávaném testu bezpečnosti NCAP. Základní cena byla stanovena na 369 900 Kč za benzinový model 1.4 l/90 k a 434 900 Kč za naftový 1.9 l/120 k, což může být, vzhledem k výkonům i výbavě, zákaznicky atraktivní.
Pro podnikatele bude jistě velmi zajímavé, že od začátku prodeje jsou v nabídce všechny verze také s možností odpočtu DPH.
7.květen 2007