Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Nový Mitsubishi ASX s LPG přestavbou

U autorizovaných prodejců Mitsubishi je od začátku května dostupný modernizovaný  ASX s novou akční cenou od 360 tisíc korun.

Faceliftovaný model Mitsubishi ASX podstoupil redesign přední masky a další úpravy. Nabízí dvě varianty pohonných jednotek. Vlastní vznětový motor Mitsubishi Motors s označením „4N1“ – 1,8 DI-D, 110kW/150k, a zážehový motor 1,6 MIVEC, 86kW/117k. K faceliftu interiéru a exteriéru svého nejprodávanějšího modelu přidalo Mitsubishi i změnu jeho ceníku. Za benzínovou verzi zákazník v květnu zaplatí od 360 tisíc korun, za naftovou čtyřkolku potom od 575 tisíc korun.

Vůz nabízí i možnost přestavby na LPG. Jde o verzi ASX 1,6 MIVEC. Oproti klasické benzínové variantě si zákazník připlatí 31 900 Kč s DPH, cena je za LPG sadu včetně její montáže. Záruka výrobce na takový vůz zůstává zachována v plném rozsahu. Výkon motoru a jízdní vlastnosti včetně funkce Auto Stop and Go (systém automatického zastavení a nastartování motoru) se přestavbou nezmění. Díky druhé nádrži prodlouží dojezd vozu až o 550 km.

13.květen 2013