Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Nový šéf Renault Trucks Commercial

Renault oznámil jmenování Bruna Blina do pozice prezidenta Renault Trucks Commercial. Personální změny hlásí i česká pobočka.

Blin ve funkci nahradil Heinze-Jürgena Löwa, který se rozhodl společnost opustit. Bruno Blin se své funkce ujme 1. ledna 2013.

Peter Karlsten, Vice Prezident skupiny Volvo a generální ředitel prodeje a marketingu v Evropě, na Středním východě a v Africe, v této souvislosti zdůraznil:  „Bruno Blin působí ve společnosti od roku 1999, přichází ze společnosti Group Trucks Technology, kde od roku 2004 řídil světové oddělení nákupů. Disponuje rozsáhlými zkušenostmi z práce v komplexních, mezinárodních a víceznačkových prostředích. Prokázal své schopnosti a vlastnosti nutné pro provádění významných změn v mezinárodních společnostech", doplnil Peter Karlsten.

V posledních pěti letech skupina investovala do společnosti Renault Trucks více než 2 miliardy eur. « „Společnost Renault Trucks má velký potenciál. Jsme toho názoru, že v naší růstové strategii bude hrát klíčovou roli" uzavírá Peter Karlsten.

Z českého Renault Truck odchází PR manažerka Petra Forasassiová. „Vzhledem k ukončení působení kolegyně Forasassiové ve společnosti Renault Trucks ČR přebírám počínaje dnešním dnem její kompletní agendu,“ oznámila event manažerka firmy Tereza Porubová.

23.prosinec 2012