Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Oficiálním vozem golfové túry PGA je Audi

Značka Audi poskytla organizátorům golfového turnaje Moravia Silesia Open 2009 30 limuzín Audi A6 a stala se tak poprvé oficiálním vozem české golfové túry PGA. Na akci spolupracuje s dealerstvím Auto Heller.

"Značka Audi je s golfem spojená celosvětově. Poskytujeme vozy pro významné společenské a kulturní události. V tomto případě se jedná o partnerství špičkových limuzín se špičkovým golfem v České republice", komentuje Petr Neústupný, vedoucí Divize Audi, který je sám vášnivým golfistou.
 
Vrcholná golfová událost se v České republice ve dnech 30. července – 2. srpna 2009 uskuteční opět po dvanácti letech. Hráči PGA European Tour se sejdou na světovém golfu v Čeladné. Společnost Audi ve spolupráci s regionálním prodejcem Auto Heller zajišťuje pro organizátory celé akce vozový park čítající 30 limuzín Audi A6 včetně souvisejících služeb a servisu.
 
Společnost Audi také po dobu pobytu v ČR v souvislosti s turnajem zapůjčila současnému nejlepšímu českému (a německému) golfistovi Alexovi Čejkovi, který potvrdil účast na jediném českém turnaji série European PGA Tour, limuzínu Audi A8. Značka Audi zajistila tomuto přednímu hráči světového žebříčku také luxusní odvoz z letiště službou Audi Exclusive Limousine Service.
9.srpen 2009