Kategorie
Značky
Regiony
 
 

OK Trans svěřila hospodaření s pneumatikami Michelinu

Společnost OK Trans svěřila kompletní hospodaření s pneumatikami firmě Michelin. Služba Michelin Fleet Solutions prý zaručuje maximální využití kilometrového potenciálu pneumatik.

Kontrakt mezi společnostmi Michelin a OK Trans je prvním zavedením služby MICHELIN Fleet Solutions pro zákazníka v regionu České republiky a Slovenska. Cílem programu je snížit spotřebu paliva a úsporu nákladů pro velké vozové parky. Hlavním cílem partnerství obou společností je poskytnout komplexní řešení mobility vozidel, přes optimální správu pneu hospodářství, která přispívá ke zvýšení efektivity společnosti OK Trans z hlediska nákladů a kvality služeb. Michelin Fleet Solutions je službou úplné mobility pro velké vozové parky. Dodávka pneumatik je pouze její součástí. V jejím rámci je pokryt celý proces hospodáření s pneumatikami (pneumanagement). Ten zahrnuje výběr vhodných pneumatik, jejich údržbu včetně pravidelných kontrol, dohušťování, prořezávání, protektorace, vedení skladové evidence, pravidelná sledování a reporting, zjednodušení fakturace podle počtu ujetých km až po ekologickou likvidaci opotřebených pneumatik.
Klienti mohou kromě služby MICHELIN Fleet Solutions využívat také výhod služby MICHELIN Euro Assist: evropská 24-hodinová pohotovostní havarijní služba s poskytováním asistence při nehodách v souvislosti s pneumatikami pomáhá snížit prostoje vozidel.

13.duben 2007