Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Opel ADAM odstartuje „čtyřiadvacetihodinovku“

České zastoupení značky Opel nasadí model ADAM do březnové „čtyřiadvacetihodinovky“.

Tradiční akce „Opel 24 hodin“, kdy dealeři non-stop prodávají nové vozy Opel s extrémními slevami, bude zároveň momentem prvního uvedení modelu ADAM na tuzemský trh! Akce „Opel 24 hodin“ startuje 1. března ve 12:00 h a na zájemce čekají vozy Opel zvýhodněné až o 250 000 Kč a řada hodnotných bonusů (zimní pneumatiky, střešní nosiče, asistenční služby…).

Od pátku 1. března si tedy první zájemci mohou objednávat modely Opel ADAM – cena začíná už na 249 900 Kč. Z

Už základní provedení Opelu ADAM za 249 900 Kč má ve standardní výbavě mj. čelní, boční a hlavové airbagy, ABS a ESPPlus, posilovač řízení se speciálním režimem City, elektrické ovládání oken a zpětných zrcátek, autorádio, dálkově ovládané centrální zamykání, asistent rozjezdů do kopce nebo

V nabídce motorů pro model Opel ADAM bude zpočátku trojíce zážehových čtyřválců: 1,2 / 51 kW (70 k), 1,4 / 64 kW (87 k) a 1,4 / 74 kW (100 k). Všechny motory jsou propojeny s 5-stupňovou manuální převodovkou. O něco později se objeví i přeplňované motory nové generace s přímým vstřikováním benzinu propojené se 6-stupňovou manuální převodovkou.

ADAM byl kompletně vyvinutý v Německu v technickém a vývojovém centru ITDC automobilky Opel v Rüsselsheimu a v Německu se i vyrábí – Opel se tak stal jedinou německou značkou, která automobil této třídy vyrábí přímo v Německu.

 

28.únor 2013