Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Video

 
 
SEAT loni utržil 10,5 miliardy EUR
23.březen 2023

Šéf  automobilky SEAT Wayne Griffiths představil na výroční tiskovce v Barceloně  hospodářské výsledky automobilky za rok 2022 a oznámil další kroky v realizaci své strategie.

Video
ORLEN otevřel vodíkové čerpadlo v Praze
12.březen 2023

Skupina ORLEN Unipetrol začala ve své síti čerpacích stanic ORLEN Benzina nabízet nový druh paliva. Na čerpací stanici na pražském Barrandově uvedla do provozu vodíkový plnicí stojan pro automobily, nákladní vozidla a autobusy.

Video
Zlý: Na silnicích letos umírá víc lidí než loni
27.říjen 2022

Skokové zvýšení cen pohonných hmot se na českých silnicích zatím nepodepsalo. Naznačují to počty nehod i úmrtí, které oproti minulému roku vzrostly. Ceny paliv neovlivnily řidiče ani během letní motoristické sezony, zaznělo to 27. října na bilančním setkání motoristických novinářů s ředitelem služby dopravní policie Jiřím Zlým.

Video
Paříž viděla po 4 letech opět autosalon
24.říjen 2022

Pařížské výstaviště na Versailleské bráně hostilo opět po čtyřech letech velký autosalon. Stál za vidění? Tématu se věnoval portál Autoweek a ve svém nedělním studiu také ČT 24.

Video
Hyundai startuje třetí fázi kampaně „Progress“
22.září 2022

Hyundai na českém trhu zahajuje třetí a poslední fázi své komunikační kampaně „Progress“ (Pokrok). Tentokrát prostřednictvím několika příběhů zdůrazňuje vedoucí postavení značky v oblasti elektrifikace a také ukazuje, jak výrobce realizuje svou vizi budoucnosti, a mění se tak v poskytovatele chytrých řešení pro mobilitu.

Video
Backstage záběry z Kalendáře Pirelli 2023
11.září 2022

Název kalendáře Pirelli pro rok 2023 od Emmy Summertonové je „Milostné dopisy múze“ („Love Letters to the Muse“). Bude prezentovat některé ze světových modelek, ale i dalších silných žen – hlasů své generace, které Summertonová fotografovala v New Yorku a Londýně.

Video
Šéf VW Diess doplatil na čipy a zpoždění výroby
24.červenec 2022

Generální ředitel koncernu Volkswagen Herbert Diess, který funkci opustí k 1. září, se zapíše do dějin jako propagátor elektromobility, ale také jako manažer, za jehož vlády došlo ke zpožďování výroby elektromobilů, propadům výroby a prohrám soudů v kauze Dieselgate.

Video
Toyota startuje talk show s ambasadory
19.červenec 2022

Toyota uvádí novou talk show V hlavě, která představuje její ambasadory, většinou špičkové sportovce, kteří patří k nejlepším nejen v Česku, ale na celém světě. 

Video
Volkswagen měl světovou premiéru Amaroku
11.červenec 2022

Volkswagen Užitkové vozy ukázal 7. července ve světové premiéře novou verzi Amaroku. Výroba bude probíhat v Jižní Africe. Prémiový pick-up je určen pro Austrálii a Nový Zéland, pro bezpočet afrických zemí, Blízký východ a Evropu.

Video
Mastercard omladil v kampani Messiho
17.květen 2022

Pro vytvoření podoby Lionela Messiho v mladším věku tvůrci vůbec poprvé v reklamním filmu využili umělou inteligenci – metodu tzv. neuronového vykreslování namísto obvyklého přístupu postaveného na počítačové grafice.

Video
Autem roku 2022 v ČR je BMW i4
19.duben 2022

Svaz dovozců automobilů vyhlásil 19. dubna v pražském konferenčním centru Cubex výsledky ankety Auto roku v ČR 2021/22. Titul získal elektromobil  BMW i4. V hlasování odborné poroty zvítězil mezi 37 dalšími nominovanými novinkami. Jde o první vítězství elektromobilu v historii soutěže. Ekoautem roku je Kia EV6.

Video
Ford ukázal video s novým Raptorem
18.březen 2022

Již od uvedení prvního Rangeru Raptor na evropské trhy předvádí Ford terénní schopnosti tohoto sportovního pick-upu prostřednictvím videí, které by divák mohl snadno považovat za scény z hollywoodských akčních filmů.

Video
Volkswagen odhalil ID.Buzz v Hamburku
10.březen 2022

Značky Volkswagen Užitkové vozy a Volkswagen osobní vozy představily v Hamburku ve světové premiéře nové modely ID. Buzz a ID. Buzz Cargo1. Zahájení evropského předprodeje přijde v květnu (v České republice v červnu), uvedení na trh na podzim. 

Video
Zásilka pro slovenský Refugee Camp je na místě
7.březen 2022

Časopis Automakers finančně podpořil dodávku zboží pro ženy a děti z Ukrajiny, kteří čekají na východní slovenské hranici v mrazivém počasí na přechodný domov. Zásilka, kterou organizovala agentura CCL ve spolupráci s Červeným křížem, jen na místě.

Video
Tuscon „Beast“ z Uncharted je v Praze
20.únor 2022

Jedna z hlavních hvězd nového snímku Uncharted, koncepční prototyp Hyundai TUCSON „Beast“, přijel do České republiky. Exkluzivně je k vidění v multikinu Cinema City v pražském obchodním centru OC Letňany.

Video
AKKA spouští nábor IT kandidátů
13.leden 2022

Vývojová společnost AKKA odstartovala ve spolupráci s kreativní agenturou Filmagix náborovou kampaň. Ta má za cíl rozšířit povědomí o společnosti a oslovit IT vývojáře se zájmem o autonomní řízení, konektivitu nebo robotiku.

Video
Skvělý český úvod na Dakaru
3.leden 2022

Automobilový jezdec Martin Prokop má za sebou skvělý vstup do dakarské rallye. V úvodní etapě, která vytrestala řadu favoritů, dojel na třetím místě. Na stejné pozici skončil také Aleš Loprais mezi kamiony. Radost ale zkazila následná penalizace.

Video
Premiéra Enyaqu Coupé iV v lednu
20.prosinec 2021

Škodovka představí 31. ledna 2022 nový model ENYAQ COUPÉ iV. Video-teaser přináší první pohled na nový, čistě elektrický vrcholný model české automobilky a vyzdvihuje jeho aerodynamické vlastnosti.