Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Video

 
 
Video
Citroën nabízí Videocheck ve 3000 servisů
24.listopad 2020

Citroën rozjel servisní službu Videocheck už ve 30 zemích a v 3 000 servisech. V Česku funguje od dubna. Aplikace umožňuje servismanům pořídit videozáznam o voze a odeslat ho zákazníkovi.

Video
Hyundai zveřejnil upoutávku na i20 N
26.říjen 2020

Hyundai Motor zveřejnila první upoutávku na nový vysokovýkonný model i20 N. Sportovní hatchback, připravený pro jízdu na závodních okruzích, vychází ze zcela nové generace modelové řady i20 a nezapře inspiraci soutěžním vozem i20 WRC.

Video
EY: čtvrtina motoristů odložila nákup auta kvůli Covidu
20.říjen 2020

Společnost EY provedla v pořadí pátý průzkum mezi východoevropskými řidiči. Jeho výsledky prezentovala na virtuální tiskové konferenci 19. října. Kolik procent českých motoristů letos ovlivnil Covid při nákupu vozidla?

Video
Meo naznačil na tiskovce elektrické vize Renaultu
15.říjen 2020

Šéf Renaultu Luca de Meo zahájil 15. října celosvětovou akci „RENAULT EWAYS“, věnovanou elektromobilitě. Na tiskové konferenci představil dvě světové 100% elektrické premiéry. Potvrdil také závazek automobilky mít v roce 2022 každý model v elektrifikované verzi.

Video
Šéf Opelu ukázal novou Mokku
23.září 2020

Šéf automobilky Opel Michael Lohscheller představil veřejnosti a médiím nový model Opel Mokka. Model je prvním Opelem, který představí novou čelní masku Vizor. V Německu již zveřejnili základní cenu, česká cena bude známa až se přiblíží uvedení vozu na náš trh.

Video
Abarth ukázal Scorpionero a Monster Energy
18.září 2020

Značka ABARTH předvedla 18. září v rámci virtuální tiskové konference poslední novinky – Abarth 595 Scorpioneoro a Abarth 595 Monster Energy Yamaha.

Video
Štajf ambasadorem kampaně Ty to zvládneš
17.září 2020

Zkušený soutěžní jezdec týmu Racing21 Vojtěch Štajf se stal ambasadorem edukativní kampaně Ty to zvládneš – Setkání s realitou, která je zaměřena na prevenci proti dopravním nehodám s cílem zvýšení bezpečnosti silničního provozu.

Video
Mercedes-Benz partnerem Prague Fashion Weeku
8.září 2020

Praha hostí módní akci Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Jejím hlavním partnerem je Mercedes-Benz, který zastřešuje rodinu prestižních týdnů módy ve více než 40 zemích po světě. Českou premiéru si na akci odbyl modernizovaný kabriolet Třídy E.

Video
Hyundai chystá premiéru nového Tucsonu
6.září 2020

Hyundai Motor Company zveřejnila první fotografie nového Tucsonu. Mezi přednosti jeho designu patří architektura předních světlometů nazvaná ‚Parametrická skrytá světla‘. Tisková konference u příležitosti světové premiéry vozu bude přenášena pro diváky na celém světě živě 15. září.

Video
Škoda Enyaq měla světovou premiéru v Praze
2.září 2020

Nový šéf Škody Auto Thomas Schäfer ukázal v Praze model ENYAQ. Světovou premiéru ve vysočanské Universum aréně shlédl premiér Andrej Babiš a několik stovek českých i zahraničních novinářů. Představení novinky předcházela působivá výprava do historie automobilky.

Video
Závod Cvikov zahájil sériovou výrobu ID.4
24.srpen 2020

Volkswagen spouští sériovou výrobu modelu ID.4 v Cvikově. Světová premiéra prvního elektricky poháněného SUV značky se uskuteční na konci září. Koncern za tím účelem investuje do roku 2024 celkem 33 miliard eur. Značka Volkswagen počítá s tím, že již v roce 2025 vyrobí 1,5 milionu elektromobilů.

Video
Mirka slaví 20 let bezprašného broušení
14.srpen 2020

Po dvě desetiletí je společnost Mirka, kterou v České republice a na Slovensku zastupuje od roku 1993 společnost Servind, v popředí bezprašného broušení. A to díky vynálezu, který způsobil revoluci na pracovištích po celém světě.

Video
Kia prodloužila sponzoring Rafy Nadala
27.červenec 2020

Kia Motors Corporation, která je hlavním partnerem turnaje Australian Open, oznámila prodloužení spolupráce s tenisovou hvězdou Rafaelem Nadalem prostřednictvím tréninku vysílaného naživo na jeho oficiální facebookové stránce.

Video
Alfa Romeo slavila 110 let v muzeu v Arese
29.červen 2020

Alfa Romeo slavila 110. výročí v  muzeu v italském Arese. Podívejte se na webový streaming z oslavy značky, která patří k ikonám tamního autoprůmyslu. 

Video
SEAT Martorell: autoland z ptačí perspektivy
26.červen 2020

Při pohledu z výšky září areál SEAT Martorell jako město. Výrobní provozy, technické centrum nebo exkluzivní železniční trať do barcelonského přístavu patří mezi klíčové součásti tohoto chytrého areálu.

Video
SEAT startuje kampaň „Nastal čas zazářit“
18.červen 2020

Když nic nejde podle plánu, zvedni hlavu a nevzdávej to. Inspiruj se barcelonským sluncem jako nový SEAT Leon. Takto představuje nová kampaň „Nastal čas zazářit“ čtvrtou generaci vozu. Propaguje také akční financování SEAT All inklusive.

Video
SEAT ukázal nové centrum CASA v Barceloně
4.červen 2020

CASA SEAT se představila 4. června ve virtuální prezentaci budovy umístěné v srdci Barcelony. Manažeři společnosti a ambasadoři značky provedli virtuální návštěvníky různými prostory, v nichž získali detailní představu o všem, co CASA SEAT nabídne, jakmile bude možné fyzické otevření tohoto společenského centra.

Video
Direct spouští nové reklamy
3.červen 2020

Direct pojišťovna mění koncept svých reklam. Předchozí spoty, které byly střihané z papíru, nahradila novými, hranými. Vše je ve stylu prvního rande naslepo.

Video
Smrtelných nehod motocyklistů přibývá
27.květen 2020

Téma bezpečnosti motocyklistů opět vzrůstá na významu. V minulém roce byl přibližně každý sedmý usmrcený při dopravní nehodě právě motocyklistou a ani uplynulé první čtyři měsíce roku 2020 nesignalizují v této statistice pozitivní vývoj, spíše naopak.

Video
Agresivita stojí za 40 % smrtelných nehod
20.únor 2020

Stres v kombinaci s hektickým životním stylem se ve stále větší míře promítají v chování některých jedinců na českých silnicích. Důsledky dokumentuje mimo jiné i dopravně-bezpečnostní kampaň Asociace Záchranný kruh s názvem Ty to zvládneš.