Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Pakety COOL pro vozy MINI

Značka MINI nabídla výbavové pakety COOL pro na nákupu vozů s úsporou až 109 800 Kč.

Speciální pakety jsou určeny pro celou rodinu vozů MINI: MINI Hatchback, MINI Clubman, MINI Cabrio, MINI Coupé, MINI Roadster a MINI Countryman. V závislosti na konkrétním modelu může cenové zvýhodnění v případě modelu MINI Cooper S Countryman dosáhnout až 109 800 Kč.

Pakety COOL, nabízené zdarma pro vozy MINI, jsou navržené na základě zkušeností s reálnými potřebami zákazníků. Obsah těchto paketů je pro jednotlivé modelové řady obdobný.

Jeho součástí je čalounění v kombinaci látka/kůže, multifunkční volant, systém pro automatické udržování rychlosti, velurové koberce, výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce, odkládací paket, dešťový senzor, automatická klimatizace a světelný paket, provedení Cooper (D) se dále může pochlubit koly z lehkých slitin, sportovními sedadly, tlačítkem „Sport“, mlhovými světly a sportovní verzí multifunkčního volantu.

Pro modely MINI Cooper/Cooper D (Hatchback, Clubman, Cabrio) má paket COOL hodnotu 85 150 Kč, v případě typů MINI Cooper Coupé a MINI Cooper Roadster je jeho hodnota 80 075 Kč. Pro vozy MINI Countryman je součástí paketu COOL také automatická převodovka a zvýhodnění pro zákazníky je například pro MINI Cooper S/SD Countryman 109 800 Kč.

Výkonnější modely Cooper S a Cooper SD, stejně tak jako dravá provedení MINI John Cooper Works do své výbavy navíc přidávají bi-xenonové světlomety a o palec větší kola z lehkých slitin. I v těchto případech se pakety COOL dodávají zdarma.

22.únor 2013