Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Personální změny v Mazdě

Mazda Motor Logistics v České a Slovenské republice má dvě posily.

První je paní Emília Huntejová (42), která nastoupila na pozici Finanční ředitelky pro Čechy a Slovensko a druhou pan René Skuček (35), který nahradil Martina Bučka na pozici Marketingového ředitele pro obě republiky.
 
Paní Huntejová nastoupila na pozici Finanční ředitelky po Thomasu Eganovi, který pomáhal přímý import Mazdy v ČR a SR rozjíždět a byl u společnosti od roku 2006. Nyní byl odvolán zpět do centrály Mazdy v německém Leverkusenu. Paní Huntejová má bohaté zkušenosti z finanční sféry, v minulých letech pracovala ve společnosti ORCO Prague na pozici Finance Manager – Endurance Real Estate Fund nebo v Molnlycke Health Care jako jednatelka a Business Controller.
 
„S Emílií jsme nadále rozšířili řady slovenských kolegů, kteří nám v Čechách pomáhají zvládat aktivity i na Slovensku,“ komentuje novou posilu generální ředitel Mazdy pro Česko a Slovensko, pan Alexej Kiriakovský. „V Čechách máme ještě další dvě kolegyně a jejich znalost obou trhů je pro nás velmi důležitá. Jsem si jist že s jejími zkušenostmi, pro nás bude Emílie velkým přínosem.“
 
Na pozici Marketingového ředitele pro obě republiky pak nastoupil pan René Skuček, který do Mazdy přišel z pozice Product Marketing Director ve společnosti Renault Trucks ČR. Odcházející Martin Buček se rozhodl pro kariéru naprosto mimo obor a bude působit jako ředitel nově vznikajícího ski centra v Krkonoších.
 
„Martin Buček pracoval v naší společnosti téměř od začátku jejího vzniku a já bych mu chtěl poděkovat za skvělou spolupráci a za práci pro značku Mazda v posledních letech. Je nám líto, že se rozhodl odejít, ale v životě se naskytnou nabídky, které nelze odmítnout a my to musíme respektovat,“ říká Alexej Kiriakovský. „Zároveň bych u nás chtěl přivítat René Skučka, který je vítanou posilou a od kterého si slibuji nový přístup k marketingovým aktivitám Mazdy, což je pro značku vždy vítané osvěžení,“ dodává Kiriakovský.
 
Mazda Motor Logistics má v České a Slovenské republice celkem 22 zaměstnanců, z toho 10 Slováků a 12 Čechů. Má samostatnou kancelář v Praze i Bratislavě a v Bratislavě má i školící středisko, které funguje navíc i pro pobočku Mazdy v Maďarsku.
1.říjen 2009