Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Peugeot 508L PHEV: premiéra v Šanghaji

Po odhalení vozu Peugeot 508L na autosalonu v Kantonu v listopadu 2018 představuje nyní Peugeot na autosalonu v Šanghaji ve světové premiéře nový Peugeot 508L s hybridním pohonem.

Peugeot 508L PHEV, verze modelu s plug-in hybridním pohonem, má být novou kapitolou v historii značky a v její strategii zaměřené na nízkoemisní vozy v Číně.

Čínští návštěvníci se na stánku budou rovněž moci seznámit s historicky nejmladší řadou Peugeot na čínském trhu, kterou tvoří kompletní řada SUV zastoupená vozy Peugeot 4008 a 5008 ve verzi pro rok 2019, řada sedanů, kdy je vedle modelů Peugeot 308 a 408 vystaven především nový Peugeot 508L, který byl na trh uveden před měsícem. Cela modelová řada Peugeot zcela splňuje požadavky čínských emisních předpisů CN-6.

 

Značka Peugeot slaví 208 let historie. Opírá se o bohaté dědictví automobilového know-how a odborných znalostí a dovedností. V Šanghaji je ztělesňuje Peugeot 504 Coupe oslavující 50. narozeniny.

Nový podpis značky (Gan Wei Xin Dong/Feel your heart beat) ilustruje nedávný přesun značky na mladé, moderní a dynamické území. Snahou značky Peugeot je nabídnout čínským zákazníkům smyslový prožitek spojený se značkou a jejími výrobky. Na stánku je vystaven rovněž monumentální lev, který je zde symbolem budoucnosti značky v Číně.

Zdroj: Peugeot
16.duben 2019