Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Peugeot a Citroën mají nové školicí středisko

Školicí středisko PSA Peugeot Citroën, jež je společné pro obě značky, bylo tento týden otevřeno v obchodní a průmyslové zóně v Čestlicích u Prahy.

Středisko slouží k technickým a obchodním školením sítě autorizovaných zástupců značky, opravců a prodejců. Celková plocha školícího centra je 1.100 m2.Obě značky mají na místě kanceláře se svými školiteli a technickými delegáty. Nachází se zde celkem 3 učebny, z nichž jedna učebna je počítačová. Dílenská učebna je vybavena třemi čtyřsloupovými hevery a má plochu cca 600m2.
 
 
Všechny učebny jsou vybaveny dataprojektory a všechny počítače centra (cca 20) jsou propojeny do zastoupení značek v ČR a do centrály v Paříži.
 
 
V dílenské části se nachází i tzv. "kompetenční centrum", kde mohou obě značky odborně řešit složitější technické případy spolu s centrálou dálkovým propojením.
 
Obě značky disponují veškerým potřebným aktuálním didaktickým materiálem – stojany s motory, palubními deskami, nápravami atd. Centrum je vybaveno poslední diagnostikou výrobce a má i speciální vybavení na školení multiplexních rozvodů automobilů.
 
Obě značky zde mohou provádět svá technická i obchodní školení nezávisle jedna na druhé. Celkem je zde možné školit najednou až 50 posluchačů.
6.červenec 2009