Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Pojištění zdarma pro Hyundai „Made in CZ“

ČSOB Leasing a Hyundai Motor Czech vyhlásily v úterý novou unikátní akci v rámci značkového financování Hyundai Leasing. Jedná se o mimořádnou nabídku financování limitované série „Made in CZ“ modelu Hyundai i30 vyrobené v novém výrobním závodě v Nošovicích.

K financování formou leasingu nebo úvěru získá zákazník při využití akce rok havarijního pojištění a povinného ručení od Uniqa pojišťovny zdarma. Nabídka pro limitovanou sérii i30 platí do 31. 1. 2009.
 
 „Akce ČSOB Leasing a pojišťovny UNIQA na speciální limitovanou sérii „Made in CZ“ v barvách české trikolóry startuje prodej českých vozů Hyundai i30 vyrobených v moravskoslezských Nošovicích. V nabídce je tento model se zážehovým motorem o obsahu 1,4 l a výkonem 80 kW, resp. 109 koní, s pětistupňovou manuální převodovkou a exkluzivní výbavou včetně klimatizace a 8 airbagů za cenu 333 000 Kč vč. DPH,“ říká Zdeněk Fořt, generální ředitel ze společnosti Hyundai Motor Czech.
 
„Pro vstup nových vozů Hyundai i30 „Made in CZ“ na domácí trh jsme připravili mimořádnou akci, která platí pro leasing i úvěr s délkou splácení 36 až 60 měsíců s akontací od 0 %. Vozidlo bude pojištěno u UNIQA pojišťovny po celou dobu trvání smlouvy havarijní pojistkou s 5% spoluúčastí a povinným ručením s fixním pojistným 4 369 Kč ročně. Během prvního roku smlouvy však zákazník pojištění neplatí. Leasingovou či úvěrovou smlouvu je možné uzavřít u kteréhokoli autorizovaného prodejce Hyundai,“ upřesnil informace Radan Šantora, výkonný ředitel pro obchod ČSOB Leasing.
13.prosinec 2008