Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Porotci Auto roku 2010 odjeli první jízdy

Členové poroty ankety vyhlášené SDA a Sdružením AP odjeli první testy vozů nominovaných do soutěže. Tuto středu si mohli vyzkoušet na zámku Jemniště všechny verze Hyundai i20. Další testovací dny se blíží.

 
„Na Jemništi jsme se rozhodli uspořádat testy pro porotce obou soutěží Auto roku, snad se mi nepoperou,” řekla našemu portálu mluvčí značky Hyundai Veronika Jakubcová. Ve středu tak bylo pro obě skupiny připraveno od 10:00 do 16:00 hod pět variant i20.
 
Další testy se budou domlouvat tento pátek v pražském restaurantu Nostitz na Kampě. Nový ředitel českého a slovenského zastoupení Opelu tam pozval členy poroty na oběd, na kterém představí novou Astru a nabídne testovací termíny.
 
Také Škoda Auto pořádá testovací jízdy s novinkami značky roku 2009. Nabízí porotcům možnost prověřit 3. listopadu jízdní vlastnosti prvního českého SUV – Škoda Yeti v okolí hradu Karlštejn nebo náročném terénu bývalého lomu v obci Srbsko. K dispozici bude kompletní škála motorizací modelu Yeti.
 
K dispozici bude rovněž poslední novinka našeho modelového portfolia – Škoda Superb Combi. Obdobně jako v případě modelu Yeti, je Superb Combi připraven ve všech dostupných motorizacích a výbavových stupních. Chybět nebudou modely Octavia RS a Octavia Scout.
2.listopad 2009