Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Porsche bude mít jarní akci

Porsche Inter Auto CZ nabídne majitelům stejnojmenných vozů speciální jarní servisní prohlídku. V období od 15. března do 30. dubna 2010 tak za zvýhodněnou cenu 1 200 Kč včetně DPH získají souhrnnou diagnózu svého vozu a řadu dalších výhod.

Tým vyškolených servisních techniků prověří základní funkce a stav motoru, zkontroluje podvozek i spodek vozu, stejně jako vnější i vnitřní vybavení a osvětlení. Současně také může být provedena výměna zimních pneumatik za letní. Během jedné návštěvy tak může být vůz kompletně připraven na nadcházející motoristickou sezónu.
V rámci jarní servisní prohlídky je pro zákazníky připravena také možnost pročištění klimatizační jednotky za symbolickou cenu 500 Kč včetně DPH. Klimatizační systém, stejně jako další vybavení vozu, vyžaduje pravidelný servis, který zvýší jeho efektivitu a zajistí vždy čerstvý a čistý vzduch uvnitř vozu. Při běžném používání klimatizační jednotky se v klimatizačním systému usazují nežádoucí částice jako je prach, pyly, zbytky listů nebo nikotin. To může značně ovlivnit kvalitu vzduchu ve voze, vytvářet plísňové spory ve vzduchu nebo může dojít k tvorbě nežádoucích pachů.
Kromě toho mají možnost využít zvýhodněnou nabídku na nákup pylových filtrů. Cena pylového filtru včetně jeho výměny pro sportovní vozy činí 1 990 Kč včetně DPH a pro modely Panamera a Cayenne 1 090 Kč včetně DPH.
8.březen 2010