Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Porsche ČR předalo Tourany SOS vesničkám

Porsche Česká republika rozšiřuje spolupráci s SOS dětskými vesničkami. Sociální pracovníci převzali od importéra poslední z flotily pěti vozů Volkswagen Touran.

Nestátní nezisková organizace SOS dětské vesničky získala před příchodem chladného ročního období důležitou posilu v podobě pěti vozů Volkswagen Touran. Nové Tourany pomůžou terénním sociálním službám v odlehlých oblastech. Nahradily pětici vozů Volkswagen, které společnost Porsche Česká republika narychlo poskytla SOS dětským vesničkám na začátku letošního roku jako provizorní pomoc po nečekané ztrátě předchozího automobilového partnera.

„Spolehlivá mobilita patří do našeho popisu práce, a proto je pro nás velkým potěšením, že můžeme flotilou pěti vozů Volkswagen Touran dlouhodobě podporovat velmi záslužné aktivity SOS dětských vesniček,“ říká Franz Pommer, jednatel společnosti Porsche Česká republika. „Ve spolupráci s SOS dětskými vesničkami posilujeme naši koncernovou zásadu „my, ne já“ a posilujeme tak vnímání odpovědnosti jako firmy za celou společnost. V příštím roce připravujeme v oblasti CSR další projekty,“ doplňuje Franz Pommer.

Zdroj: Porsche ČR, Michaela Procházková
5.říjen 2020