Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Porsche: jsme největší na Plzeňsku

Porsche Plzeň, jedna z poboček největšího prodejce nových vozů na českém trhu Porsche Inter Auto CZ, otevřala 15. května v obchodně-průmyslové zóně Borská pole již druhý autosalon pro vozy Škoda v Plzni a stala se podle vlastních slov největším prodejcem vozů Škoda v celém Plzeňském kraji.

„Otevřením nového autosalonu chceme uspokojit neustále rostoucí poptávku zákazníků právě po vozech Škoda, které patří mezi nejvyhledávanější značku nejen v našem kraji, ale i v celé České republice. Jen za minulý rok jsme prodali v naší stávající pobočce Porsche Plzeň Lochotín na 450 nových vozů Škoda, což je takřka o 16 % více než v roce 2006,“ komentuje hlavní důvody výstavby nového prodejního komplexu za bezmála 65 miliónů korun ředitel Porsche Plzeň, Ing. Bohumil Šrámek.

Nová prodejna na Borských polích doplní stávající autosalony VW a Audi společnosti Porsche Plzeň, která je zároveň také jediným autorizovaným prodejcem a servisním místem těchto značek v Plzni. Zákazníci tak získají větší komfort při návštěvě a výběru nového vozu.

V novém showroomu je pro zákazníky na celkové ploše 720 m2 připraveno kompletní portfolio vozů Škoda, a to včetně servisního a dílenského zázemí. Návštěvníci zde budou moci, kromě samotného nákupu a servisu vozů, využít také mnoho doplňkových služeb, jako je například prodej a výkup ojetých vozů, prodej originálních náhradních dílů a příslušenství, zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy a mnoho dalších.

 

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto se sídlem v Salzburgu. Je největším prodejcem vozů Volkswagen,  Audi, Škoda  a importér značky Porsche v České republice. Disponuje největším skladem nových vozů a náhradních dílů. V České republice má společnost Porsche Inter Auto CZ sedm provozoven – v Praze, Brně, Plzni, Olomouci a Českých Budějovicích. Sítě provozoven firmy Porsche Inter Auto jsou nejen v České republice, ale rovněž v Rakousku, Chorvatsku, Maďarsku, Německu, Rumunsku, Slovinsku, Francii, Itálii a na Slovensku. Prostřednictvím svého zastoupení působí Porsche Holding i v Číně.

 

29.květen 2008