Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Porsche staví showroom, povede ho Kulhan

Novou pobočku Porsche Inter Auto v Hradci Králové povede dosavadní ředitel Porsche Praha – Smíchov Jiří Kulhan, který je zodpovědný také za výstavbu showroomu. Ředitelem smíchovské pobočky se stal David Liška.

Liška doposud zodpovídal za oblast prodeje, servisu, marketingu a zvyšování spokojenosti zákazníků  sítě Porsche Inter Auto CZ a rovněž je a zůstává zodpovědný za dealerství značky Porsche.
 
 
„Hradec Králové je jedním ze čtyř projektů, na kterých v současné době pracujeme. Tomu jsou samozřejmě přizpůsobena i naše očekávání. V roce 2010, kdy již všechny nové showroomy budou plně sloužit zákazníkům, očekáváme prodej 10  tisíc nových  vozů a více než 500 000 hodin servisních úkonů,“ řekl šéf Porsche IA Josef Roider.
 
Výstavba nového showroomu značky Škoda v centru Hradce Králové již byla  započata a její dokončení je plánováno na květen příštího roku. Otevřením nového autosalonu zároveň vznikne v královehradeckém kraji na 35 nových pracovních míst, kde najdou své uplatnění především prodejci vozů  a servisní pracovníci.
5.říjen 2008