Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Prague Harley Days spouští předprodej naruby

Tradiční letní akce Prague Harley Days plná motocyklů, zábavy, koncertů, jídla a pití, která se navíc letos opět propojí s Burgerfestem, se odhodlala k odvážnému kroku. Spustila takzvaný předprodej naruby, v němž dala svým fanouškům možnost ji finančně podpořit koupí dražší vstupenky v předprodeji než následně na místě.

Cena vstupenky v takzvaném předprodeji Naruby startuje na 800 Kč a kromě možnosti nechat si za její nákup veřejně poděkovat nabídne všem i volný vstup na unikátní výstavu Veteran Mania, probíhající souběžně na střechách Křižíkových pavilonů.

Důvod spuštění předprodeje Naruby je dle pořadatelů prozaický, klasičtí komerční partneři, bez kterých akci formátu Prague Harley Days nelze uspořádat, pomyslně vymřeli na covid a festival tak prakticky ze dne na den zůstal bez partnerů. Organizátoři tak stáli před otázkou, zda akci zrušit nebo požádat o pomoc komunitu, která na Prague Harley Days pravidelně chodí a za celou dobu existence akce si mohla užít nespočet zvýhodnění a bonusů. Myšlenka předprodeje Naruby je umožnit fanouškům akci dobrovolně podpořit, namísto plošného a citelného zdražení vstupenek či dokonce zrušení eventu.

“To, co se nám ze začátku jevilo jako krajní možnost se teď stalo realitou a uvidíme, jak vše dopadne. Už loni po řadě peripetií a následném zrušení vstupného – logicky – skončila akce v červených číslech a nyní nás čekalo rozhodnutí, zda Prague Harley Days vůbec uspořádat, nebo nyní poprvé požádat o pomoc návštěvníky a všechny, co mají akci rádi. V předprodeji Naruby tak stojí vstupenka víc než na místě, ale jen díky vám a jejich koupi se nám podaří Prague Harley Days skutečně udělat, zajistit odpovídající program, zaplatit veškerý pronájem, techniky, beďnáky, kapely a další, co teď také po výpadku příjmů vítají každou korunu. A samozřejmě užít si zábavu, tak jak jsme zvyklí a jak se sluší a patří. Navíc věříme, že tahle situace nebude trvat věčně a podaří se nám tuto pomoc a podporu všem zase vrátit. Chceme Prague Harley Days udělat i letos, zvlášť když už je zrušili v německém Hamburku, ale teď potřebujeme pomoc od vás. Pojďme si říct, že i letos to dáme a že si to společně uděláme hezké, a hlavně se tak Prague Harley Days dožijí i příštího 10. ročníku,“ vysvětluje Jaroslav Vavřina, organizátor Prague Harley Days.

Kromě dobrého pocitu z podpory, který mohou mít všichni, kteří si zakoupí vstupenky v předprodeji Naruby, nabízí pořadatelé i možnost veřejného poděkování, a hlavně volný vstup na souběžně probíhající výstavu historických motocyklů Veteran Mania, která právě na Prague Harley Days vyvrcholí. Vstupenky začínají na 800 Kč a jsou odstupňovány v částkách 1 000 Kč, 2 000 Kč, 5 000 Kč a 10 000 Kč. Organizátoři jsou navíc otevřeni i zájmu ze strany případných partnerů, kteří třeba ještě o Prague Harley Days a Burgerfestu neslyšeli, ale akce je oslovila natolik, že se rozhodli ji podpořit a rádi by se na ní prezentovali.

Zdroj: Lenka Netušilová
24.srpen 2021