Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Pražská výstava Motocykl od 11. března

Výstava MOTOCYKL PRAHA , jejíž 14. ročník se uskuteční ve dnech 11. – 14. března 2010 na Výstavišti v Praze – Holešovicích, bude stejně jako v letech minulých přehlídkou motocyklů, čtyřkolek a příslušenství doplněnou doprovodným programem, oznámila Incheba.

Tradiční pražská výstava představí na 30 motocyklových značek a velké množství příslušenství a oblečení v expozicích oficiálních dovozců, autorizovaných dealerů a dalších prodejců celkem z osmi zemí!
 
V Průmyslovém paláci budou návštěvníci moci shlédnout například expozici společnosti Mot Art s motocykly  Suzuki. Tato značka se opět po roce vrací na pražskou výstavu. Také výčet dalších značek, stále ještě neúplný, je velmi bohatý: KTM, Polaris, Victory, Blata, Kawasaki, Moto Morini, Husquarna, MV Agusta, Harley Davidson, Cagiva, Royal Enfield, Piaggio, Honda, Yamaha, JourneyMan a mnohé další.
 
Po roční přestávce se opět součástí výstavy stává Bohemia Custom 2010 – prestižní mezinárodní přehlídka přestaveb motocyklů nejvyšší kategorie za účasti moto klubů, včetně rozsáhlé expozice historických amerických motocyklů Harley – Davidson. Tato velkolepá mezinárodní akce bude vzhledem k počtu přihlášených exponátů největší výstavou svého druhu ve střední a východní Evropě! Jedná se vpravdě o „Dvoranu slávy“, kterou vytvoří především stroje, které se umístily do pátého místa ve své kategorii na Bohemian Custom Show 2009.
 
Součástí Bohemia Custom 2010 je letos poprvé Airbrush Art Festival. Zde se bude nejen soutěžit o nejlepší dílo výstavy, ale uskuteční se i soutěž v Bodypaitingu. Jedná se o jedinou akci svého druhu ve střední Evropě představující mistry v kresbě americkou retuší.
 
Letos znovu uspořádá Trial Psáry v pátek a v sobotu před Průmyslovým palácem Mezinárodní mistrovství ČR v indoor trialu o pohár Incheby Praha, na něž bude navazovat mezinárodní open soutěž indoor trial. Atraktivní podívanou slibuje i Globus smrti, který bude umístěn na venkovní ploše před PP.
 
Podrobný rozpis doprovodného programu naleznou zájemci před výstavou na www.motocykl-praha.cz
4.březen 2010