Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Pražské Porsche zlepšuje garance pro nové i ojeté vozy

Společnost Porsche Inter Auto CZ prodloužila od 1. ledna 2007 standardní dvouletou záruční lhůtu na u ní zakoupené vozy Porsche o jeden rok.

Standardní dvouletá garance je prodloužena roční zárukou na ojeté vozy, kterou plně hradí Porsche Centrum Praha. Zajímavou nabídkou je i možnost prodloužení garance na čtvrtý rok, kdy zákazník zaplatí pouze 50 % nákladů potřebných k prodloužení garance a zbytek na sebe bere opět Porsche Centrum Praha. Od pátého roku mohou zákazníci dále využít nabídku garance pro ojeté vozy až do stáří devíti let a maximálního počtu 200 000 najetých km.
Další novinku jsou vozy s přívlastkem Porsche Approved. Vozy Porsche z dřívějšího vlastnictví, které splňují přísné kvalitativní nároky značky Porsche jsou nabízeny s přívlastkem Porsche Approved. Takovýto automobil prý nelze považovat za klasický ojetý vůz. Každý, kdo se rozhodne pro koupi „nového“ Porsche s tímto přívlastkem si může být jist, že jeho vůz obstál v testu, prováděném na základě stobodového kontrolního seznamu a veškeré opravy byly prováděny podle přísných servisních metodik Porsche. Součástí programu Porsche Approved je jednoroční celosvětová garance, kterou majitel získá a možnost využívat celoevropské, celoroční non-stop Porsche Assistance služby. Pečeť Porsche Approved mohou získat vozy s proběhem do 200 000 kilometrů a první registrací před jedním až devíti lety.

18.leden 2007