Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Předpremiéra nové Fabie v AUTO ELSO

Autorizované dealerství AUTO ELSO představilo v neděli 12.9.2021 novou Škodu Fabia. Stalo se tak u příležitosti oslavy 25.výročí společnosti Globus v České republice, která se konala u nákupního centra tohoto významného řetězce v Praze Čakovicích.

„Jsem velmi potěšen, že jsme mohli široké veřejnosti, pod značkou AUTO ELSO, v předpremiéře představit jednu z nejvýznamnějších letošních novinek automobilového trhu, novou Škodu Fabia. Těsný kontakt a přímá komunikace se zákazníky je jedním z hlavních pilířů naší nové obchodní strategie“ řekl Radek Donner, ředitel společnosti Auto Elso.

Oficiální uvedení nové Fabie na trh proběhne již tento čtvrtek 16.9.2021, příjem objednávek však již probíhá několik měsíců.

„Počet uzavřených objednávek na novou generaci Škody Fabia jednak ukazuje o jak populární vůz se jedná a dále, jak moc se nová Fabia povedla. I díky dnešní předpremiéře evidujeme více než sedmdesát závazných objednávek na tento vůz a to jak od našich velkoodběratelů, tak od soukromých osob“ doplnil Radek Donner.

Zdroj: Radek Donner
13.září 2021