Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Průhonické Volvo se stěhuje do Čestlic

Auto Průhonice, autorizovaný dealer značky Volvo, se přestěhovalo do nově vybudovaných prostor v Čestlicích. Nové prostory společnosti jsou největším dealerstvím švédské automobilky v České republice.

„Zákazníci nových automobilů Volvo si užijí komfort vzdušného showroomu nových vozů o výměře téměř 1 000 m2, ať už při posezení u krbu, v klidové zóně s výhledem do prostoru servisu přes prosklené stěny, nebo u barového pultu kavárny, kde si mohou objednat vynikající kávu. Součástí showroomu je také prodejní spot s výběrem merchandisingu i příslušenství značky Volvo,“ uvedla značka.

K velkorysému showroomu nových vozů v Auto Průhonice otevřeli i krytý a v ČR unikátní showroom ojetých vozů o ploše necelých 1 000 m2 a k němu nové venkovní prodejní plochy ve dvou podlažích o celkové výměře přes 2 000 m2, což z Auto Průhonice činí jedinečný koncept s největší nabídkou nových i ojetých vozů v České republice.

Celkově zákazníci najdou v novém autosalonu Auto Průhonice přes 200 nových i ojetých vozů Volvo z programu Volvo Selekt ihned k odběru, včetně největší flotily demo vozů.

Dealerství Auto Průhonice nabízí rovněž nové standardy servisních služeb – koncept VPS (Volvo Personal Service) s nejmodernější dostupnou technologií a unikátními postupy péče o svěřené automobily. Z mechaniků se stávají takzvaní osobní technici, kteří řeší se zákazníkem veškerou komunikaci, od objednání vozu na servis přes samotnou opravu či servisní prohlídku až po komunikaci o ceně, době opravy, potřebě náhradních dílů atd. Nově pracují osobní technici na voze ve dvou, ve většině případů je servisní úkon hotový do hodiny.

Skupina Auto Průhonice, dnes sdružuje celkem čtyři autorizovaná dealerství značky Volvo – tři v Praze (Auto Průhonice, Auto Dejvice a Auto Stodůlky) a jedno brněnské dealerství Auto Cardion. První dealerství bylo otevřeno v roce 2009. V současnosti skupina Auto Průhonice,  zaměstnává přes 250 lidí.

Čestlice jsou letos už druhým novým showroomem v Praze. Ve Vysočanech nedávno otevřel prodejnu značky také Auto Palace.

 

Zdroj: Volvo, Petr Doležalová
25.září 2020