Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Raiffeisen-Leasing bodoval ve Zlaté koruně

Raiffeisen – Leasing získal mezi leasingovými společnostmi stříbrné ocenění v prestižní české soutěži Zlatá koruna. Uspěl se svou online nabídkou financování vozů, která je určená jak pro soukromé osoby, tak i pro podnikatele a firmy.

Za společnost Raiffeisen – Leasing převzal ocenění Jaroslav Kumbera, ředitel Autofinancování. „Pro nás je klíčová zkušenost našich klientů, chceme, aby byli spokojení od prvního kontaktu. Cenu vnímáme jako potvrzení, že se nám snadná a efektivní komunikace daří,“ zhodnotil v souvislosti s předáním ceny.

Raiffeisen – Leasing nabízí výhodné financování osobních i užitkových vozů, zafinancovat dokáže vůz libovolné značky a typu, nový či ojetý, podle preferencí klienta. Úvěr na auto od Raiffeisen – Leasing má roční úrokovou sazbu od 3,99 % p.a. a je možné jej sjednat bez poplatku za uzavření smlouvy. Délku splácení si může každý přizpůsobit v rozmezí od dvou do šesti let. K samotnému financování navíc klienti mohou získat výhodné havarijní pojištění, povinné ručení nebo připojištění skel.

Díky jednoduchému online formuláři si zájemci mohou rychle spočítat kompletní cenovou nabídku úvěrového financování, včetně individuální výše splátek. Úvěr na auto od Raiffeisen – Leasing je navíc běžně dostupný na všech pobočkách Raiffeisenbank, kde je možné také přímo uzavřít smlouvu.

Raiffeisen – Leasing financuje nejen osobní a užitková auta či motocykly, ale například i stroje, zařízení, technologie, transportní techniku nebo nemovitosti. Nabízí také full-service operativní leasing pro firemní vozy.

Zdroj: Hedvika Čepelová
23.červenec 2020