Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Raiffeisen-Leasing podpořil neslyšící

Raiffeisen-Leasing pořídil pro rok 2021 netradiční diáře pro své klienty i zaměstnance. Dodá mu je organizace Tichý svět – chráněná pracoviště, která pomáhá neslyšícím. Prostředky tak poputují nejen zaměstnancům pracoviště, které kalendáře vytvořilo, ale i do dalšího rozvoje služeb a projektů na podporu neslyšících.

Dlouhodobě spolupracujeme s řadou neziskových organizací a konkrétně u Tichého světa je to pevné a trvalé partnerství. Loňský rok byl těžký pro většinu z nás. Tím spíš jsem rád, že jsme touto cestou mohli neslyšící přímo podpořit a ukázat, že je na nás spolehnutí,“ uvedl k novoroční spolupráci Alois Lanegger, jednatel společnosti Raiffeisen – Leasing.

Obecně prospěšná společnost Tichý svět – chráněná pracoviště patří mezi etablované české neziskové organizace, které se na podporu neslyšících zaměřují. Mezi její dlouhodobé projekty patří Tichá kavárna, cukrárna, Tiché zprávy, Tichá jehla a kurzy znakového jazyka.

Raiffeisen – Leasing působí na českém trhu od roku 1994 jako součást skupiny Raiffeisen. Je členem České leasingové a finanční asociace, která ho opakovaně zařadila na první místo v oblasti nebankovního financování nemovitostí. Kromě financování nemovitostí nabízí Raiffeisen – Leasing široké portfolio služeb zejména pro firmy, ale také soukromým osobám. Zajišťuje nebankovní financování formou úvěru i leasingu, a to u osobních i nákladních vozů, strojů, zařízení, technologií, transportní, zdravotnické nebo zemědělské techniky.

 

15.leden 2021