Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Brno

 
 
Kia e-Niro vozí hosty festivalu na Špilberk
14.srpen 2019

Brněnský Špilberk ožil tóny doby romantismu i mixem dalších žánrů. Jubilejní 20. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Špilberk 2019, který pořádá Filharmonie Brno ve dnech 14. – 22. srpna, je zároveň prvním ročníkem, při kterém budou návštěvníky festivalu vozit elektromobily Kia.

Kurýrní služba DoDo expanduje do Brna
9.srpen 2019

Startup DoDo, poskytující kurýrní služby, se rozrůstá se i mimo hlavní město. Osobního kurýra nově v rámci pilotního provozu mohou využít obyvatelé Brna. Firma provozuje flotilu 300 aut, většina z nich má pohon na CNG.

Garrett: jak funguje technologie E-Turbo
4.červen 2019

Centrum Garrett představilo v Brně testovací vůz Audi Q7  s technologií E-Turbo, který je prvním vozidlem s touto technologií v České republice. Jak systém funguje v praxi?

Garett ukázal v Brně Audi Q7 s E-Turbem
4.červen 2019

Garrett Motion, dodavatel diferencovaných technologií pro autoprůmysl, slaví 15 let v ČR. Představil testovací Audi Q7 s technologií E-Turbo, které je prvním vozidlem s touto technologií v Česku.

Porsche ČR startuje nabíjecí projekt MOON
20.březen 2019

Porsche Česká republika měla na veletrhu Ampér v Brně premiéru projektu MOON, jehož cílem je nabídnout firmám i soukromým zákazníkům komplexní služby a zařízení pro nabíjení elektromobilů.

Nové safety cars na Masarykově okruhu
10.září 2018

Provoz na závodní dráze Masarykova okruhu nově zabezpečují tři vozy Hyundai i30, z toho dva ve sportovní verzi N. Auta plní funkce, které jsou pro závodní okruhu zásadní – fungují jako safety car, medical car a vůz pro race control.

ZETOR vyrábí traktory v novém designu
24.červenec 2018

Z výrobní linky brněnského výrobce traktorů ZETOR sjely první stroje modelové řady MAJOR v novém designu. Po úspěšném celosvětovém představení na veletrhu Agritechnica a Techagro se „zetorácký“ krasavec dočkal od 16. července sériové výroby.

Yamaha zve motorkáře na víkend do Brna
24.červenec 2018

V sobotu 28. 7. 2018 se na brněnském Masarykově okruhu bude konat akce Yamaha MT Tour 2018. Jde o vyvrcholení a  slavnostní zakončení putovní akce MT Tour po českých dealerstvích, při které měli zákazníci možnost otestovat nové motocykly – jinými slovy Yamaha den v Brně. 

Polygon Brno hostil BMW iLECTRIC DAY
25.červen 2018

Na Polygonu Brno v areálu Masarykova okruhu se konal první ročník srazu majitelů vozů BMW i – BMW iLECTRIC DAY. Na setkání dorazilo více než 120 účastníků s celkem 53 elektrickými BMW i3 a 12 plug-in hybridními sportovními vozy BMW i8.

Video
Toyota sponzoruje běžeckou RunTour 2018
18.květen 2018

Toyota Česká republika se stala hlavním automobilovým partnerem běžeckého seriálu RunTour 2018. Po spolupráci s českými paralympioniky se jedná o další lokální sportovní událost, kterou Toyota podporuje.

BMW ukazuje v Brně flotilu motorek
9.březen 2018

Novinky BMW Motorrad se ve dnech 8. – 11. března představuje návštěvníkům veletrhu Motosalon na brněnském výstavišti. Na své si přijdou nejen milovníci pohodlných strojů pro dlouhé cesty, ale i jezdci preferující jednoduchost ekologii.

Harley-Davidson má vítěze Battle of the Kings
9.březen 2018

Harley-Davidson představil na probíhajícím veletrhu Motosalon své projekty a novinky pro rok 2018. Motocyklová značka odstartovala letošní rok, již téměř tradičně, soutěží dealerských přestaveb Battle of the Kings, jejíž vítěz byl na Motosalonu oficiálně vyhlášen.

Yamaha: tři středoevropské premiéry v Brně
8.březen 2018

Yamaha v Brně na svém stánku v hale F představí kompletní modelovou paletu motocyklů a tři středoevropské premiéry: futuristický tříkolový stroj Niken, přepracovaný šlágr MT-07 a letošní cestovatelskou novinku Tracer 900 GT. Chybět nebude závodní speciál MotoGP Valentina Rossiho.

Brněnský Motosalon ukazuje 300 značek
8.březen 2018

Brněnské výstaviště hostí od 8. března devátý ročník Mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení Motosalon. Letos dorazilo více než 120 vystavovatelů. Celkem bude prezentováno přes 300 značek.

Porsche ČR podpoří talenty v autobranži
20.listopad 2017

QHERO, projekt komplexní podpory škol a studentů automobilového zaměření, zahájili v Integrované střední škole automobilní v Brně jednatelé společnosti Porsche ČR Vratislav Strašil a Franz Pommer předáním symbolického QR kódu řediteli školy Milanu Chylíkovi. Cílem projektu je motivace studentů k aktivnímu zájmu o obor a praxi.

Wojnar: elektromobilita není jediné řešení
26.říjen 2017

Současnost i budoucnost elektromobility komentoval 25. října na konferenci v Brně prezident AutoSAP Bohdan Wojnar. Podle jeho slov je nyní autoprůmysl v Česku na hranici svých výrobních kapacit a elektromobilita není jediným řešením budoucnosti odvětví.

Yale začala pronajímat vozíky MotoGP
26.říjen 2017

Yale Europe Materials Handling a MotoGP™ zahájily obchodní spolupráci, která umožňuje krátkodobé pronájmy vysokozdvižných vozíků. První událost, která proběhla v rámci vzájemného partnerství, se konala na brněnském závodním okruhu v České republice.

Video
Hošek otevřel v Brně AMG centrum
20.říjen 2017

Hošek Motor otevřel 19. října ve Vídeňské ulici v Brně jediné AMG Performance Centrum na Moravě. Předvedl na 120 metrech výstavní plochy nejnovější koncept emotivního designu AMG showroomu.

Brno hostí Mezinárodní strojírenský veletrh
9.říjen 2017

Po devětapadesáté se do Brna sjeli zástupci strojírenství na Mezinárodní strojírenský veletrh. Na výstavišti se od pondělí 9. října představí 1600 firem, z toho polovina ze zahraničí.