Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Celá ČR

 
 
AAA Auto obnovuje výkup, klient nemusí do bazaru
30.březen 2020

Během dvou krizových týdnů se síti AAA AUTO podařilo prostřednictvím on-line prodeje doručit zákazníkům domů 700 vozů. Největší autobazar začal jako první na trhu i s výkupem, který může rovněž fungovat bez poboček.

Mercedes-Benz uzavřel showroomy, servisy jedou
27.březen 2020

Mercedes-Benz Cars Česká republika dodržuje doporučení a pokyny místních úřadů a vlády, aby omezila šíření pandemie COVID-19. Proto jsou všechny showroomy Mercedes-Benz v České republice dočasně uzavřeny.

Interaction nabídla nový průhledný lak
26.březen 2020

Společnost Interaction představila rychle vytvrzující, nízkoenergetický vrchní průhledný lak, který funguje nejlépe jako součást systému Speed-TEC. Použití je podle dodavatele snadné díky své plnící síle a vertikální stabilitě.

Počet dopravních nehod klesl na polovinu
26.březen 2020

Během prvního týdne omezení volného pohybu zemřelo na českých silnicích pět lidí. Menší hustota osobní dopravy přinesla o polovinu méně nehod i výrazně méně zranění.

Peugeot, Citroën, Opel a DS zavádějí Videocheck
25.březen 2020

Značky Peugeot, Citroën, Opel a DS se zavázaly zachovat provoz svých servisů a zajistit opravy vozidel, což je důležité zejména pro udržení zásobování, zásilkových a doručovacích služeb, ale také z pohledu udržení možnosti individuální přepravy osob. Servisy budou vybaveny aplikací Videocheck.

Servismani KIA nepodají ruku, auto ale opraví
24.březen 2020

Většina autorizovaných servisních míst KIA zůstává otevřena pro zajištění maximální míry mobility zákazníků. Z nařízení Vlády ČR jsou výhradně zajištěny veškeré opravy a servis vozidel značky.

Bezpečně na silnicích v době pandemie
24.březen 2020

Pandemie snižuje počty vozidel na silnicích. Dodržujme pravidla provozu a nesnižujme svou pozornost. Případné nehody zbytečně zaměstnají složky IZS.

Korporace podpořily kampaň Chráním Tebe
23.březen 2020

Do kampaně #chranimtebe se zapojilo 56 herců, zpěváků, sportovců a dalších osobností. Ve videu vystupují například Miroslav Donutil, Iva Janžurová, Petr Vaněk, Anna Geislerová, Dominik Hašek, Barbora Strýcová, Katka Neumannová a další. Osobnosti apelují na lidi, aby ven chodili vždy s rouškou. Heslo kampaně je: „Buď doma. Nos roušku. Společně to zvládneme.“

Bisnode: Škodovka třetí nejziskovější firmou zemí V4
23.březen 2020

ŠKODA AUTO boduje nejen v domácích žebříčcích. Podle analýzy poradenské Bisnode se spolu s ČEZ a ČSOB dostala také do žebříčku TOP10 nejziskovějších firem v regionu Visegrádské čtyřky (V4) za rok 2018. Po třech zástupcích má také Polsko a Maďarsko, ze Slovenska se do první desítky probojovala SPP Infrastructure.

Servisy Hyundaie zůstávají v provozu
23.březen 2020

Autorizované servisy značky Hyundai mají za zpřísněných hygienických podmínek i nadále otevřeno. Vozidla jsou při příjmu do servisu i následném předání zpět zákazníkovi vydezinfikována.

Carsharing HoppyGo: 17 aut pro organizaci ADRA
23.březen 2020

Na potřeby seniorů ve velkoměstech reaguje carsharing HoppyGo společně s iniciativou #SKODAAUTOpomaha. Humanitární organizaci ADRA tyto společnosti poskytly 17 vozidel, které slouží k distribuci potřebných prostředků seniorům.

Servisy VW, Audi, SEAT fungují, přednost má IZS
20.březen 2020

Porsche ČR ujistila majitele a provozovatele vozidel značek Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy, že jejich partneři jsou připraveni servisovat auta i ve stavu nouze. Přednostně jsou vyřizovány zakázky pro Integrovaný záchranný systém.

ESSOX umožní odklad splátek na 3 měsíce
16.březen 2020

Klienti ESSOXu, dceřiné společnosti Komerční banky, mohou požádat o odklad splátek až na 3 měsíce, a to v případě, že úvěr uzavřeli jako fyzická osoba nebo fyzická osoba podnikatel.

ESSOX spustil mobilní aplikaci ES-KLÍČ
11.březen 2020

Společnost ESSOX spustila pro klienty, kteří využívají její platební karty, novou aplikaci ES-KLÍČ s cílem chránit a ověřovat 3D Secure platby na internetu.

Tungsram posiluje v českém automotive
11.březen 2020

Tungsram hlásí nárůst prodejů až o 238 % oproti roku 2019. Značka přebírá aktivity společnosti GE a dále inovuje její řadu automobilového osvětlení. Dodává jej většině automobilek, aftermarketovým specialistům i koncovým zákazníkům. 

Volkswagen FS modernizovala svůj web
10.březen 2020

Portál Volkswagen Financial Services prošel modernizací, hlavní novinkou je možnost volby splátky operativního leasingu, na jejímž základě jsou zobrazeny nabídky základních modelů vozů všech značek koncernu odpovídající zvolené splátce.

Nissan: desetiletá záruka na crossovery
3.březen 2020

Nissan odstartoval 3. března program „Budoucnost pod kontrolou“. Ten bude poskytovat pro vozy Qashqai, nový Juke a X- Trail balíček 10leté záruky. Japonci slibují i další bonusy. Novinky představil nový importér Nissanu v ČR Viktor Molnár.