Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Celá ČR

 
 
Vozíky Linde vozí ke klientům kamiony C.S. Cargo
19.březen 2019

Linde Material Handling ČR má k dispozici šest nových souprav tahačů se speciálními návěsy pro dopravu manipulační techniky k zákazníkům. Kamiony jsou provozuje C.S.CARGO a umožňují přepravu vozíků o výšce až 4 metry.

UniCredit Leasing má e-shop na ojetiny
18.březen 2019

UniCredit Leasing nabídne možnost vybrat si vozidlo z druhé ruky na svém e-shopu. V nabídce jsou desítky referenčních a ojetých vozidel UniCredit Fleet Management a UniCredit Leasing s prověřenou minulostí.

J&T provedla průzkum operativního leasingu
14.březen 2019

Podle průzkumu, který iniciovala společnost J&T Leasing, je nejčastěji operativní leasing v České republice využíván k pořízení a obnově firemních vozových parků (36 %).

Ford Focus má sedadla, ze kterých nebolí záda
14.březen 2019

Bolest zad je celosvětově  nejčastější příčinou invalidity. Podle odborných odhadů se s ní někdy v životě setká až polovina všech obyvatel Evropy. Mimo jiné dokáže bolest zad pořádně znepříjemnit cestování autem.

Volkswagen Užitkové nabídl 5letou záruku
13.březen 2019

Volkswagen Užitkové vozy nabídl v rámci jarní kampaně akční modely Caddy GO!, Transporter GO! a nově i  Crafter GO!. Téměř všechny modely značky lze navíc pořídit se zvýhodněnou pětiletou zárukou výrobce s omezením na 200 000 km.

Výzva k akci: Přihlašte se do PowerUp!
8.březen 2019

Do pátého ročníku PowerUp!, největší soutěže pro startupy ze střední a východní Evropy, se můžete přihlásit již jen do 11. března. Soutěž pořádaná společností InnoEnergy přináší začínajícím firmám skvělou příležitost pro rozvoj podnikání a vstup na mezinárodní trhy.

Historie: Škoda Popular jubiluje, je jí 85 let
6.březen 2019

Před 85 lety, 6. března 1934, odstartovala kariéra legendární modelové řady Škoda Popular. Prvním zákazníkem se stal výrobce obuvi, společnost Baťa ze Zlína. Vůz slavil sportovní i obchodní úspěchy a byl vyvážen do desítek zemí.

Total vyhlásil výsledky soutěže Startupper roku
4.březen 2019

Vítězem soutěže Startupper roku se za Českou republiku stal Marek Liška s projektem ProSpolužáky.cz. Toto nové nakladatelství se snaží vysvětlit matematiku a chemii srozumitelně tím, že učebnice pro studenty píší přímo sami studenti.

ESSOX: Češi by uvítali výuku finanční gramotnosti
4.březen 2019

Zkušenost s některým z úvěrových produktů mají více než dvě třetiny českých spotřebitelů. Nejčastěji si půjčujeme na bydlení (32,2 %) a na vybavení domácnosti (28,1 %). Pomyslnou třetí příčku s téměř 19 % zaujímá nákup automobilu. Dokládá to výzkum agentury IPSOS, který si nechal zpracovat ESSOX, jeden z hráčů na trhu spotřebitelského financování .

Video
ČSOB měla setkání s odborníky na téma Brexit
1.březen 2019

Další Ranní káva s Janem Burešem se konala v úterý 26. února 2019 ve věži ČNOPK na Václavském náměstí. Hosty byly: Tomáš Holub, Aleš Chmelař a Ali Tanweer. Zajímavou debatu na téma Brexit a jeho dopady do české ekonomiky můžete shlédnout na videu.

Kia: servisman roku 2019 jede do Soulu
1.březen 2019

KIA MOTORS CZECH ocenila 15. února 2019 tři finalisty soutěže Nejlepší servisní poradce roku 2019 značky Kia. Vítěz tuzemského kola soutěže se v dubnu střetne s ostatními výherci národních soutěží v celosvětovém klání v jihokorejském Soulu.

GEFCO upravilo flotilu 460 užitkových peugeotů
28.únor 2019

České GEFCO upravilo flotilu 460 užitkových Peugeotů Boxer a Expert. Od října 2018 do února 2019 připravila společnost v rámci postprodukčních operací výztuhy nákladního prostoru celé flotily i další individuální úpravy a dodala vozy do depa klienta.

Třetina lidí umírá na silnicích v noci
15.únor 2019

V roce 2018 vyšetřovala Policie ČR celkově 104 764 dopravních nehod, při kterých zahynulo 565 osob, dalších 2465 bylo zraněno těžce a 25 215 lehce. Z uvedeného počtu se stalo 26 069 nehod v noci.

K prodejcům BMW přichází nové X3 M a X4 M
13.únor 2019

Příchod první řady špičkových sportovních modelů v kategoriích Sports Activity Vehicle (SAV) a Sports Activity Coupe (SAC) střední třídy do nabídky BMW M GmbH znamená také představení nově vyvinutého řadového šestiválcového motoru ve dvou variantách.

Video
VW Užitkové vozy spustil kampaň „Moje cesta“
13.únor 2019

Volkswagen Užitkové vozy vypráví ve své nové kampani „Moje cesta“ příběhy svých zákazníků. Květinářka a zahradnice nedá dopustit na své kompaktní, ale zároveň obratné Caddy.